Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Domki DIY

DIY to skrót od angielskich słów  "Do It Yourself", czyli "zrób to sam". Domki DIY są to mini zestawy konstrukcyjne do samodzielnego złożenia, dzięki którym zrealizować można projekt konkretnego budynku, pomieszczeń biurowych, mieszkalnych oraz innych przestrzeni użytkowych. Każdy zestaw domku DIY zawiera laserowo cięte elementy, służące budowie konstrukcji oraz wszystkie części do pełnego wyposażenia pomieszczeń. W naszym asortymencie znaleźć można drewniane domki do składania o różnym stopniu złożoności — od najprostszych mini domków, aż po największe i najbardziej zaawansowane projekty wielopiętrowych domów z wieloma pomieszczeniami oraz pełnym oświetleniem.

Domki DIY dla początkujących i dla zaawansowanych konstruktorów

Do każdego zestawu domku DYI dołączona została szczegółowa instrukcja, która krok po kroku prowadzi przez cały proces konstrukcyjny. Jest to bardzo duże ułatwienie nie tylko dla osób rozpoczynających swoją przygodę z domkami do składania, ale także dla wytrawnych konstruktorów mini światów. Jednocześnie znajdujące się w zestawach elementy, takie jak m.in. papier, tkaniny, drut i plastik oraz dołączone farby i pędzle, pozwalają na swobodną aranżację wnętrz i wykończenie domku zgodnie ze swoim własnym, oryginalnym pomysłem.

Mini domek i nie tylko

Nasza propozycja zawiera bogaty asortyment nie tylko domków do składania, ale także   m.in. składane kwiaciarnie, cukiernie, restauracje, szklarnie oraz mini biblioteki. Posiadamy także zestawy do samodzielnego złożenia apartamentów oraz pomieszczeń urządzonych w różnym stylu, wśród których znalazła się m.in. paryska sypialnia, pokój na poddaszu oraz studio muzyczne. Modele dostępne w naszym asortymencie różnią się wielkością, ilością pomieszczeń i elementów służących ich wykończeniu, a także stopniem złożoności całego projektu. Dzięki temu wybór najlepszego domku dostosować można nie tylko do konkretnych oczekiwań estetycznych, ale także możliwości manualnych przyszłego konstruktora.

Sprawdź naszą propozycję domków DIY i wybierz z niej model, którego składanie zapewni ci doskonałą zabawę i mnóstwo satysfakcji.

więcej