Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Dostępność
Sprzedawca
  • więcej
Cena
Ocena
Marka
  • więcej
Liczba kartek
  • więcej
Zadruk
  • więcej
Format
  • więcej
Kolor
Seria
  • więcej
Certyfikat ekologiczny

Bruliony

Brulion to notes, który ma więcej niż 96 stron. Kartki na jego grzbiecie mogą być zszyte, sklejone lub spięte przy pomocy spirali. Można powiedzieć, że brulion to grubszy zeszyt.

Rodzaje i rozmiary brulionów

Bruliony mogą mieć różne rozmiary (brulion A4, A3 A5, A6, B5, B6), a przez to mieszczą się m.in. do szkolnego plecaka, aktówki, czy małej torby. Jeden z najpopularniejszych formatów to A5. W zależności od przeznaczenia, zeszyt brulion może być bez nadruku, w linie, kratkę, czy w kropki. Przydatnym i praktycznym rozwiązaniem są bruliony z wyrywanymi kartkami lub z przekładkami.

Tematyczne i oryginalne okładki

W naszej ofercie znajdują się modele brulionów z okładkami w różnych wersjach kolorystycznych, a także z ciekawymi i oryginalnymi wzorami. Ponadto, można znaleźć okładki ze wzorami będącymi reprodukcją prac m.in. irlandzkich ilustratorów, czy artystów sztuki dekoracyjnej. Kartki brulionu posiadają certyfikat FSC, a to oznacza, że przy pozyskaniu surowców potrzebnych do produkcji wyrobów z drewna i papieru nie zostały naruszone struktury lasu.

Gramatura papieru w brulionie

Gramatura to oznaczenie masy wyrażonej w gramach na metr kwadratowy. Cienkie i chłonne bibuły mają gramaturę do 25 g/m2, papier właściwy od 25 do 160 g/m2, karton: 160 – 315 g/m2, a tektura powyżej 315 g/m2. Oferowane przez nas bruliony mają papier z gramaturą w przedziale 70-90 g/m2, co oznacza, że tekst pisany długopisem lub piórem nie przebija się na drugą stronę kartki.

W naszym asortymencie znajdują się bruliony wielu znanych marek, w tym Interdruk, Oxford, Unipap, Incood czy Top 2000.

Przejrzyj to, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz brulion, którego potrzebujesz!

więcej

Bruliony – najczęściej zadawane pytania