Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Maped

Maped to polska firma, która początkowo produkowała cyrkle. Dziś to również dystrybutor, importer i producent przyborów szkolnych, takich jak kredki, flamastry, linijki, piórniki, zakreślacze i inne.

Firma działa na rynku od ponad 70 lat i stawia na ekologiczne rozwiązania.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, a także unikatowy design przyjazdy dzieciom.

Kredki Maped

Kredki Maped dostępne w ofercie naszego sklepu posiadają ergonomiczny kształt zapewniający poprawny chwyt, łatwo się temperują i mają wytrzymały grafit, ale to, co najważniejsze dla dzieci – ozdobione zostały w zabawne grafiki o różnorodnej tematyce. Ponadto w ofercie naszego sklepu znajdują się kredki dwustronne, olejne, świecowe i plastikowe, dostosowane wielkością i rodzajem uchwytu do wieku dziecka.

Akcesoria i przybory Maped

Zarówno nożyczki Maped, jak i cyrkiel Maped spełniają swoją praktyczna funkcje, ale łączą z sobą fantazje i kolor pobudzając kreatywność, różne modele przeznaczone są do odpowiedniego wieku dziecka.

Zakreślacze Maped nadają się zarówno do zaznaczania dużych fragmentów tekstów (zakreślacze w kolorach pastelowych), jak i do mniejszych zaznaczania partii materiału, do których służą kolory klasyczne i jaskrawe, a nawet brokatowe. Maped proponuje nowatorskie rozwiązania, jak zakreślacze w rolerze i gwarancję, że nie wyschną pozostawione bez skuwki do 4 godzin. Jakość zastosowanych do produkcji materiałów w połączeniu z dbałością o ich ekologiczne pochodzenie jest szczególnie ważne w produktach dla dzieci.

Temperówka Maped

Temperówki Maped dostępne są w różnych kształtach i kolorach. W ofercie znajdą się produkty dla najmłodszych, które wyróżniają się unikatowymi kształtami, takimi jak pszczółki, żabki czy króliki.

W naszym sklepie dostępne są również proste temperówki Maped – wyprofilowane i idealnie nadające się do piórnika. Temperówki Maped dedykowane są różnym wielkością kredek. Bogaty wybór zapewnia znalezienie produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Cienkopisy Maped

Cienkopisy Maped produkowane są zgodnie z japońską technologią i posiadają ergonomiczny kształt, dzięki temu nie męczą rak podczas pisania. Gama kolorów rozpoczyna się na delikatnych pastelach, a kończy na intensywnych barwach. Cienkopisy nadają się do codziennego pisania i rysowania.

Poznaj szeroką ofertę produktów Maped. W naszym sklepie zajdziesz długopisy, cienkopisy, temperówki i inne przybory szkolone dla dzieci i nie młodzieży.

więcej