TwojaPerfumeria

Aby stać się Twoją Perfumerią stworzyliśmy miejsce, gdzie znakomite marki kosmetyczne dostępne są dla każdego. Dzięki najniższym cenom w Polsce, bogatej ofercie ponad stu wiodących marek kosmetycznych i pasji Twoja Perfumeria to miejsce, gdzie znajdziecie wyłącznie najlepsze perfumy i kosmetyki - nie tylko bestsellery i nowości, ale także pozycje niszowe niedostępne gdzie indziej. Nasi Klienci zawsze zostają z Nami na dłużej. Szeroki asortyment, który powiększa się niemal codziennie, ekspresowa dostawa i doświadczenie w sprzedaży internetowej gwarantują udane zakupy.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Marka
  • więcej
Rodzaj kosmetyku
  • więcej
Linia
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: McMat Maciej Matusiak
Adres: Gralewo 109a/1, 66-431 Gralewo
NIP: 5992885960
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 509622110

Polityka zwrotów

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: 1. Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. 2. Czas na odstąpienie od umowy to 14dni od otrzymania przesyłki. 3. Przesyłkę należy nadać na adres: Twoja Perfumeria ul. Kombatantów 34 (budynek Watral) pok. 605d 66-400 Gorzów Wlkp 4. Przyjmujemy produkty nieposiadające śladów użytkowania, tzn.: - nieotwarte - nieużywane - posiadające folię producenta produkty (jeśli produkt taką posiadał) 5. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numer / symbol zamówienia [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 6. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

Adres zwrotów
Twoja Perfumeria
ul. Kombatantów 34 (budynek Watral) pok. 605d
66-400 Gorzów Wlkp

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.