Epinokio

W naszym sklepie dla dzieci oferujemy zabawki zarówno dla niemowląt, jak i dla starszych dzieci. Proponujemy między innymi maty edukacyjne, bujaczki, grzechotki i gryzaki. Przygotowaliśmy bogatą ofertę rowerków, jeździków i chodzików, samochodzików, koników na biegunach, lalek i domków dla nich, gier edukacyjnych, instrumentów muzycznych i wielu innych dziecięcych produktów. Sklep z zabawkami dla dzieci Epinokio to nie tylko źródło najwyższej jakości drewnianych przyborów do zabawy. W ofercie posiadamy również mebelki do pokoiku dziecięcego – wyjątkowo wygodne i bezpieczne łóżka, funkcjonalne biurka i szafy, a nawet śliczne foteliki. Oferujemy również sprzęty i akcesoria dla Pań w ciąży oraz elementy dekoracyjne do pokoju dziecięcego, naczynia, przybory higieniczne i kąpielowe. Polecamy również niebywale urocze i oryginalne stroje dla dzieci, zarówno na przyjęcie karnawałowe albo na balik w przedszkolu czy szkole, jak i na Boże Narodzenie czy Halloween.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Wiek
Marka
  • więcej
Średnica trampoliny
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: ŁUKASZ ARMATYS NETLUK
Adres: Chełmońskiego 130k/14, 33-140 Kraków
NIP: 9930282109
E-mail: [email protected]
Telefon: 690 493 979

Polityka zwrotów

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta, Klientowi, będącemu Konsumentem, przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne, jednoznaczne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres  Epinokio ul. Płk. Dąbka 17 30-832 Kraków Konsument może skorzystać z formularza odstąpienia od Umowy sprzedaży załączonego do Regulaminu (załącznik nr 1). Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie Towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik (kurier) i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie Towaru. Po upływie 14 dni termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży wygasa. Do zachowania terminu do odstąpienia od Umowy sprzedaży wystarczy złożenie oświadczenia o którym mowa w pkt. 7.1 Regulaminu przed upływem terminu. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży zawartej na odległość, Umowa sprzedaży jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Klient jest zobowiązany do niezwłocznego zwrotu zakupionego Towaru (nie później niż w terminie 14 dni), a Netluk  zobowiązany jest do zwrotu wszystkich otrzymanych płatności w związku ze zwracanym Towarem, w tym koszty jego dostarczenia do Klienta (do wysokości najtańszego zwykłego sposobu dostarczenia Towaru oferowanego przez Netluk), niezwłocznie (nie później niż 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy sprzedaży). Koszt zwrotu zakupionego Towaru ponosi Klient. Zwrot Towaru możliwy jest wyłącznie na adres: Epinokio ul. Płk. Dąbka 17 30-732 Kraków REKLAMACJE RÓWNIEŻ MOŻNA WYSYŁAĆ NA TEN ADRES

Adres zwrotów
Epinokio
ul. Płk. Dąbka 17
30-732 Kraków

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.