4KRAFT

Zapal się do pomysłu na łowy dobrych cen! Tylko u nas znajdziesz szeroką ofertę produktów wysokiej jakości, w konkurencyjnych, przystępnych dla każdego cenach. Oferuje produkty marki Kinderkraft, Homekraft, Fitkraft, Schter.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Wiek
Marka
Kolor
Rozmiar koła
Rozmiar ramy
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: 4Kraft Sp. z o.o.
Adres: Tatrzańska 1/5, 60-413 Poznań
NIP: 7811861679
E-mail: [email protected]
Telefon: 61 646 08 31

Polityka zwrotów

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty zakupu. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Chcąc dokonać zwrotu prosimy o wypełnienie formularza, który dołączany jest do każdej przesyłki (przyklejony na zewnątrz paczki) oraz odesłanie towaru na adres podany w formularzu. Mogą Państwo również zgłosić chęć zwrotu za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.reklamacje.4kraft.pl W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt: - pisząc na adres e-mail: [email protected] - dzwoniąc pod numer: 61 646 08 31

Adres zwrotów
ZWROTY - SCHENKER - 4K
ul. Bysewska 18
80-298 Gdańsk
Polska

Czas na zwrot towaru

30 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.