REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ
„Kupon na 20 zł rabatu przy zakupach z kartą Mój Empik
” 

1.    Niniejszy regulamin („Regulamin”), określa warunki i zasady, na jakich odbywa się akcja promocyjna pod nazwą „Kupon na 20 zł rabatu przy zakupach z kartą Mój Empik” („Promocja”).
2.    Do Promocji ma zastosowanie regulamin programu lojalnościowego „Mój Empik” zamieszczony na stronie https://media.empik.com/content/cwk/regulaminy/300817%20-%20Empik%20-%20Regulamin%20programu_final_30.08.2017.pdf. Wyrażenia rozpoczynające się wielką literą, a niezdefiniowane w niniejszym Regulaminie, mają znaczenie określone w regulaminie programu lojalnościowego „Mój Empik” zamieszczonym na stronie https://media.empik.com/content/cwk/regulaminy/300817%20-%20Empik%20-%20Regulamin%20programu_final_30.08.2017.pdf.
3.    Promocja dotyczy zakupów dokonywanych w Salonach Empik oraz poprzez Portal empik.com na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
4.    Promocja jest skierowana do Uczestników Programu, którzy w terminie obowiązywania Promocji dokonają w Salonach Empik lub poprzez Portal empik.com zakupu Produktu Promocyjnego. W takim przypadku Uczestnik Promocji otrzyma:
4.1.    dokonując zakupu Produktu Promocyjnego w Salonie Empik:
a.    Kupon o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy w Salonie Empik w przypadku dokonania zakupu na kwotę powyżej 60 zł; oraz 
b.    Kupon o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy na Portalu empik.com w przypadku zakupu produktów sprzedawanych przez Empik na kwotę powyżej 100 zł. 
4.2 dokonując zakupu Produktu Promocyjnego poprzez Portal empik.com - Kupon o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy na Portalu empik.com w przypadku zakupu produktów sprzedawanych przez Empik na kwotę powyżej 100 zł.
5.    W przypadku dokonywania zakupu Produktu Promocyjnego w Salonie Empik w/w Kupony zostaną wydane w postaci fizycznej przez pracowników Salonów (wydruk wraz z paragonem) oraz przypisane do Konta Uczestnika w Portalu empik.com w ciągu 48h od momentu dokonania zakupów w Salonie Empik.
6.    W przypadku dokonywania zakupu Produktu Promocyjnego poprzez Portal empik.com w/w Kupon zostanie przypisany do Konta Uczestnika w Portalu empik.com w ciągu 48h od momentu dostarczenia zamówienia lub odbioru zamówienia w punkcie odbioru.
7.    Kupony do wykorzystania na Portalu empik.com automatycznie obniżą wartość koszyka o ile kwota zakupu produktów sprzedawanych przez Empik będzie wynosiła powyżej 100 zł. 
8.    Produktem Promocyjnym są produkty sprzedawane w ramach promocji „Książki 3 za 2 – kup  3 zapłać za 2” w dniach od 20.04.2018 r. do 23.04.2018 r. w Salonach Empik oraz poprzez Portal empik.com (regulamin promocji: https://media.empik.com/content/cwk/regulaminy/REGULAMIN%20AKCJI%20PROMOCYJNEJ%203ZA2.pdf). Promocja obejmuje wyłącznie Produkty Promocyjne sprzedawane i dostarczane przez Empik. Promocja nie obejmuje produktów sprzedawanych w ramach usługi „Marketplace”.
9.    Kupony mogą zostać wykorzystane na produkty sprzedawane przez Empik w cenach regularnych od 24.04.2018 r. od godz. 09:00 do 06.05.2018 r. do godz. 23:59. 
10.    Kupony nie mogą zostać wykorzystane na:
a.    karty prezentowe, e-karty prezentowe,
b.    bilety,
c.    gry multimedialne,
d.    akcesoria multimedialne,
e.    pre-paid (doładowania telefoniczne, startery GSM, dodatki i doładowania do gier, abonamenty, doładowania portfela),
f.    karty prezentowe „Super Prezent”,
g.    artykuły tytoniowe,
h.    artykuły spożywcze,
i.    baterie,
j.    gramofony
Dodatkowo w przypadku Portalu empik.com wyłączone są produkty z działów: Małe AGD, Elektronika, Gry i Programy, Podręczniki szkolne, Prasa, Zabawki, Książki obcojęzyczne, produkty nie sprzedawane przez Empik oraz produkty z przedsprzedaży.
11.    Promocja trwa w dniach od 20.04.2018 r. od godz. 09.00 do 23.04.2018 r. do godz. 23:59 (włącznie) lub do wyczerpania Kuponów. 
12.    Uczestnik Promocji może skorzystać z Promocji maksymalnie 3 razy w Salonie Empik oraz maksymalnie 3 razy na Portalu empik.com.
13.    Reklamacje dotyczące Promocji można składać w salonie Empik w punkcie Info lub przesyłać do Organizatora na adres: EMPIK S.A., ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa z dopiskiem „Reklamacja – „Kupon na 20 zł rabatu przy zakupach z kartą Mój Empik” .
14.    Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać dokładny opis reklamacji oraz dane adresowe Klienta niezbędne do udzielenia mu odpowiedzi przez Organizatora (tj. imię, nazwisko, adres fizyczny lub adres email).
15.    Administratorem danych powierzonych w celu rozpatrzenia reklamacji jest Organizator. Administrator przetwarza dane osobowe Klienta wyłącznie w celu obsługi reklamacji, w zakresie niezbędnym do jej obsługi i w czasie wymaganym do realizacji uprawnień Klienta. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie przez Klienta zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale niezbędne do rozpatrzenia reklamacji. 
16.     Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie do 14 (czternastu) dni od daty ich otrzymania. Odpowiedź Organizatora na reklamację Klient otrzyma na podany przez siebie adres e-mail lub w formie listu poleconego na wskazany adres fizyczny. Klient ma prawo do: dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
17.    Regulamin Promocji jest dostępny w salonie Empik w punkcie Info oraz na stronie internetowej empik.com/regulaminy-empiku.


 

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.