Zrobiłeś ostatnio zakupy w sklepie internetowym empik.com? Zakupiłeś książkę, płytę z muzyką, film czy grę? A może skorzystałeś z naszej oferty zabawek, perfum, elektroniki, gadżetów bądź artykułów sportowych?

Jeśli tak, zachęcamy do napisania recenzji o produkcie, który zakupiłeś! Podziel się z innymi Klientami empik.com swoimi wrażeniami, opisz funkcjonalność i jakość zakupionego przedmiotu. Jeśli Twoja recenzja spodoba się naszej komisji konkursowej – otrzymasz jedną z trzech nagród!

Zasady konkursu na recenzję miesiąca

Konkurs polega na dokonaniu wyboru 1 raz w każdym miesiącu kalendarzowym trzech najlepszych recenzji produktów, które znajdują się w ofercie sklepu internetowego empik.com.

 • Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać recenzję produktu znajdującego się w ofercie sklepu internetowego empik.com.
 • Wyboru trzech najlepszych recenzji dokona komisja konkursowa raz w miesiącu, nagradzając autorów eKartami prezentowymi o wartości odpowiednio 150, 100 i 75 zł.
 • Ocenie podlega wartość merytoryczna recenzji oraz jej przydatność dla innych klientów.
 • Każda edycja obejmuje jeden miesiąc i zamyka się wraz z ostatnim dniem danego miesiąca (po tym czasie zostaną podane wyniki).
 • Recenzja nie może być dłuższa niż 5 000 znaków (łącznie ze spacjami).
 • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie recenzji w danym miesiącu kalendarzowym. Recenzja musi być własnego autorstwa, zawierać unikalny tekst, który nie może zawierać wulgaryzmów i wyrazów obraźliwych. Opis musi odnosić się do tego produktu, pod którym jest umieszczony.
 • Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na zamieszczenie jego imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania na stronie internetowej, w razie przyznania nagrody.
 • Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej, nagroda zostanie przesłana do laureatów za pomocą poczty elektronicznej.
Szczegółowy regulamin konkursu.

Jak napisać recenzję?

Recenzję może zamieścić zalogowany użytkownik na stronie produktu w zakładce “Recenzje”. Po jej napisaniu należy wcisnąć przycisk “Publikuj”, wówczas recenzja automatycznie pojawi się pod produktem.

Napisz recenzję, podziel się swoją opinią z innymi i wygraj jedną z nagród!

Konkurs wznowiony - wyższe wygrane! Oceniajcie produkty i zbierajcie bony.

Wyniki konkursu na recenzję miesiąca za styczeń 2019:

 1. Piotr Szewczyk za recenzję telefonu „Samsung Galaxy S7”
 2. Anna Winkar za recenzję opaski sportowej „Xiaiomi Mi Band 3”
 3. Kala Suder za recenzję książki „Drzewo Anioła”
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.