Wspólnie z Warner Music Poland oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie Dawid Kwiatkowski. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska a okazję stanowi premiera albumu „Dawid Kwiatkowski”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Album Dawida Kwiatkowskiego to nowy rozdział w muzycznej ewolucji artysty, który powraca z nową energią, dojrzałością i siłą.

Wydawnictwo zawiera takie przeboje jak: „Bez Ciebie” i „Proste”, które szturmem podbiły radiowe listy przebojów. Singiel „Bez Ciebie” ma już status platynowego i z tym utworem Dawid Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika podczas Festiwalu w Sopocie. „Proste” znalazło się na pierwszym miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych.

Album „Dawid Kwiatkowski” jest dostępny na: https://www.empik.com/dawid-kwiatkowski-kwiatkowski-dawid,p1285387857,muzyka-p

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.