Filtruj
Kategorie
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Seria
  • więcej
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Rodzaj hamaka
Strefa Design
Wyczyść filtry

Seria: amazonas usuń

Pokrowce na meble ogrodowe

Meble ogrodowe to istotny element wyposażenia ogrodu. Jednak, aby służyły przez dłuższy czas, należy o nie dbać w odpowiedni sposób. Konserwacja, czyszczenie właściwymi środkami czystości, oraz pokrowce na meble ogrodowe pozwalają na zachowanie ich w dobrym stanie, zwiększając czas użytkowania. Ponadto dobrze dobrane pozwolą na ochronę mebli przed warunkami atmosferycznymi.

Korzyści z wykorzystania pokrowców na meble ogrodowe

Pokrowce przeciwdeszczowe na meble ogrodowe sprawdzą się zarówno pod zadaszeniem, jak i na otwartej przestrzeni. Meble tarasowe narażone są bowiem na większy i długotrwały kontakt z wodą, przez co szybciej się zużywają i to niezależnie od rodzaju materiału, z którego są wykonane. Drewno zaczyna wówczas próchnieć, z kolei metale pokrywać się korozją lub utleniać. Dzięki takim pokrowcom można również szybciej używać mebli ogrodowych tuż po deszczu, bez konieczności wcześniejszego wytarcia wody z ich powierzchni. Z drugiej strony pokrowce na poduszki ogrodowe osłaniają przed promieniami słonecznymi, a tym samym przed zbyt szybkim wypłowieniem materiału.

Szczelny i gruby ochraniacz skutecznie chroni przed nieodpowiednią pogodą. Natomiast zastosowanie pokrowców na meble w ogrodzie pozwala szybko i skutecznie zatroszczyć się o wyposażenie, bez konieczności przenoszenia mebli do osłoniętego miejsca.

Jaki pokrowiec na meble ogrodowe wybrać?

Pokrowce na meble ogrodowe powinny być dopasowane do rozmiaru wyposażenia. Na pojedyncze elementy warto zastosować np. pokrowce na fotele ogrodowe.

Usztywnienie pokrowca na dolnych krawędziach jest możliwe dzięki specjalnym linkom. Pozwala to prawidłowo zabezpieczyć ochraniacz przed podmuchami wiatru i w efekcie przed odkryciem mebli. Zapewnia jednocześnie estetyczny i schludny wygląd, który wkomponowuje się w aranżację ogrodu.

W naszym asortymencie można wybierać spośród różnego rodzaju pokrowców. Przejrzyj ofertę i znajdź pokrowiec w odpowiednim rozmiarze.

więcej