Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Polecane
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki komiksy

Ebooki komiksy to powieści graficzne dostępne online, które posiadają tak samo duże grono fanów zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Niewątpliwie wiąże się to z faktem, że wśród pozycji tych odnaleźć można tytuły skierowane do czytelników w różnym wieku oraz zainteresowanych różnorodną tematyką. Komiksy bowiem to nie tylko krótkie, humorystyczne opowieści i przygody superbohaterów, ale także kryminały, sensacje, horrory, historie obyczajowe, oraz graficzne adaptacje znanych dzieł literackich. Teraz, dzięki wydaniom elektronicznym, ulubione tytuły można mieć zawsze przy sobie i sięgać po nie w każdym momencie, w którym mamy ochotę zanurzyć się w niebanalnej opowieści.

Ebooki komiksy polskie

Nasza oferta ebooków komiksów zawiera wiele tytułów polskich autorów, skupionych wokół  takich wydawnictw jak Kultura Gniewu, Centrala czy Wydawnictwo W.A.B. Pozycje przez nie wydawane to komiksy dla dzieci oraz graficzne powieści dla dorosłych, które, poza wspaniałą kreską i angażującą historią, zwykle oferują wiele istotnych refleksji na temat współczesnego świata oraz relacji międzyludzkich. Jest to bardzo dobra propozycja dla wszystkich osób, które poszukują opowieści nieoczywistych, zapadających w pamięć i pozostających w myślach jeszcze długo po skończeniu lektury.

Uwagę fanów klasycznych powieści szpiegowskich z pewnością przykuć może seria komiksowych zeszytów opowiadających o przygodach Kapitana Klossa, czyli słynnego agenta J-23. Wyrazisty bohater, wartka akcja, intrygi  oraz sceneria drugiej wojny światowej sprawiają, że pomimo upływu lat, historia ta cieszy się dużym zainteresowaniem i stale zdobywa nowych czytelników.

E-komiksy dla dzieci

Nasza propozycja e-komiksów zawiera również tytuły dla dzieci reprezentowane przez powieści przygodowe, e-komiksy edukacyjne oraz graficzne adaptacje dzieł literackich. Oprócz zabawy i rozrywki komiks jest także doskonałym narzędziem wspierającym naukę, po które dzieci sięgają z dużym zainteresowaniem i łatwo przyswajają zawarte w nich informacje.

Sprawdź naszą ofertę e-komiksów i wybierz historię, w która cię pochłonie.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!