Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Wysyłka
Sprzedawca
  • więcej
Cena
Ocena produktu
Liczba sztuk w opakowaniu
Kolor
Wyczyść filtry

Marka: uni usuń

Długopisy wymazywalne

Długopisy wymazywalne są dobrym rozwiązaniem dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z pisaniem. Dzięki nim uczeń może zachować porządek w zeszycie, bez nieestetycznych skreśleń oraz bez użycia korektora. W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta wymazywalnych długopisów różnych marek m.in. długopis ścieralny Happy Color, Schneider, Parker, Bic, Pelikan czy długopis usuwalny Paper Mate.

Długopisy wymazywalne dla dzieci

Długopis usuwalny dla dzieci jest praktycznym przyborem szkolnym, dzięki któremu uczeń może w prosty  sposób usunąć błędny wyraz lub poprawić swoją pisemną wypowiedź. Długopisy wymazywalne kolorowe oraz takie w różne bajkowe wzory mogą nie tylko stanowić praktyczny element wyposażenia szkolnego, ale również być jego ozdobą. W naszej ofercie znajdują się m.in. długopisy usuwalne w zwierzęce printy, kwiatowe wzory oraz geometryczne kształty.

Działanie długopisu usuwalnego

Ścieralne długopisy bazują na specjalnym tuszu, który pod wpływem wysokiej temperatury, która powstaje pod wpływem tarcia,  znika. Warto wspomnieć o tym, że jeśli kartka z tekstem zostanie ochłodzona do temperatury minus dziesięciu stopni, tekst wróci na swoje miejsce. W związku z tym długopisy tego typu nie powinny być używane przy wypełnianiu pism urzędowych lub finansowych dokumentów. 

Długopisy usuwalne w zestawie

W naszej ofercie znajdują się także zestawy długopisów wymazywalnych. Opakowanie zazwyczaj zawiera od 2 do 4 pisaków, które razem tworzą ciekawą kolekcję. Długopisy wymazywalne Happy Color występują w zestawach tematycznych np. zwierzątka, ryby, dżungla. W asortymencie marki występują też jednokolorowe zestawy. 

Sprawdź ofertę długopisów wymazywalnych i wybierz produkt, który ułatwi małemu uczniowi naukę pisania oraz przyda się w codziennym życiu.

 

więcej

Długopisy wymazywalne – najczęściej zadawane pytania