Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Ocena
Cena

BIC

BIC to marka, która – w przenośni i dosłownie – zapisana jest w świadomości klientów na całym świecie jako czołowy producent artykułów piśmienniczych. Długopisy BIC, ołówki, a także kredki czy flamastry w pełnej gamie kolorystycznej są w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom, jakie stawiają przed nimi użytkownicy – również ci najmłodsi! Wysoka jakość oraz niezawodność to też cechy, które wyróżniają maszynki do golenia BIC. Jeśli więc szukacie produktów do zadań specjalnych, w naszym asortymencie znajduje się wszystko, czego Wam potrzeba.

Jest się czym popisać 

Wolicie klasyczną prostotę czy raczej gadżety piśmiennicze w nowoczesnym wydaniu? Tradycyjne ołówki o zróżnicowanej twardości grafitu oraz długopisy BIC (atramentowe lub żelowe), dzięki spójnej estetyce i długotrwałej wytrzymałości, od lat cieszą się popularnością. To także produkty, które są bezpieczne. Nie zawierają toksyn, metali ciężkich i PVC, czyli polichlorku winylu. A jakie innowacje proponuje firma BIC

To na przykład długopisy żelowe o ergonomicznym kształcie (wymazywalne dzięki wykorzystaniu termoczułej technologii) albo długopisy czterokolorowe: szybkoschnące, wodoodporne i z certyfikatem NF Environment. Na najmłodszych czekają barwne, łatwo spieralne flamastry lub pisaki dwustronne. Prawdziwy hit to markery permanentne do zabaw kreatywnych i te suchościeralne — z bezwonnym tuszem w atrakcyjnej obudowie, dostosowanej do dziecięcych dłoni. I wreszcie: bezdrzewne kredki BIC! Wykonane z żywicy syntetycznej, są ultraodporne na złamania. 

Gładko poszło 

Firma BIC darzona jest też zaufaniem w branży kosmetycznej. Nic dziwnego – ostrza maszynki do golenia BIC wykonane są w nanotechnologii, która umożliwia naprawdę precyzyjne golenie. Do wyboru są jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięcioostrzowe golarki, zapewniające uczucie jedwabiście gładkiej skóry. Efekt ten wspomagany jest dzięki paskom nawilżającym z naturalnymi składnikami: aloesem, witaminą A i E.

Produkty marki cieszą się renomą również ze względu na wielowariantowość oraz wysoką estetykę wykonania. Ergonomiczne rączki z antypoślizgiem zaprojektowane są w przyciągającej oko stylistyce. W ofercie znajdują się rozwiązania jednoczęściowe i systemowe, a także pianki do golenia czy wymienne platynowe żyletki ze stali nierdzewnej. Warto też zauważyć, że w naszym sklepie maszynki jednorazowe BIC dostępne są pojedynczo, w wieloelementowych zestawach oraz eleganckich pudełkach prezentowych. 

więcej