Autorka: Justyna Aleksandrzak

Zabawa lalkami i odgrywanie baśniowych światów to jedno z ulubionych zajęć każdego dziecka. Warto umożliwić mu taką zabawę, podarowując zestaw pięknie wykonanych, kolorowych figurek, które pobudzają wyobraźnię. Lalki Enchantimals to przykład zabawek, które zachęcają dzieci do kreatywnego spędzania czasu. Co więcej, ideą powstania tej fantastycznej serii było przekazanie najmłodszym istotnych wartości, którymi warto kierować się w życiu. Poznaj magiczny świat lalek Enchantimals!

 

Enchanimals Sybille

 

Lalki z magicznej bajki

Niezwykle popularne dziś lalki Enchantimals to kolejny produkt firmy Mattel, słynącej na całym świecie z Barbie. Na rynku pojawiły się w 2017 roku. W oparciu o tę nową serię lalek powstał serial animowany Enchantimals: magiczne opowieści. Jego bohaterkami jest pięć przyjaciółek, które żyją w fantastycznym lesie. Każda z nich ma swoje ukochane zwierzątko, z którym wiąże je silna więź. Dowodem na to jest podobny wygląd dziewczynek i ich pupili. Króliczy pyszczek, lisie uszka czy ogonek to charakterystyczne cechy mieszkanek świata Enchantimals.

Musisz wiedzieć, że ta kraina jest podzielona na więcej mniejszych zakątków, w których żyją kolejne postacie. W Kwitnącym Ogrodzie znajdziesz ślimaka Dawdle’a i laleczkę Saxon Snail, a na Promiennej Sawannie czeka Griselda Giraffe!

W każdym odcinku najmłodsi widzowie wraz z Felicity, Bree, Danessą, Patter i Sage przeżywają nowe przygody, rozwiązują zagadki i świetnie się bawią. Przy okazji dzieci mogą dowiedzieć się, na czym polega prawdziwa przyjaźń i dlaczego tak ważne jest życie w zgodzie z naturą oraz szacunek dla roślin i zwierząt. Łącznie w serii Enchantimals możecie poznać aż 45 postaci. 

 

 

Co wyróżnia laleczki Enchantimals?

Jak wszystkie produkty firmy Mattel, również lalki Enchantimals wyróżniają się świetną jakością. Zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, są przyjazne dla oka i przyjemne w odbiorze przez dzieci. Bogata kolorystyka, oryginalne detale oraz rozbudowane zestawy i liczne akcesoria sprawiają, że lalki Enchantimals zyskały ogromną popularnością wśród najmłodszych. Wszystko to sprawia, że tego rodzaju zabawki nie należą do najtańszych, ale w porównaniu z wieloma innymi podobnymi seriami lalek, wcale nie mają wygórowanej ceny.

Lalki Enchantimals – wyposażenie

Jak na magiczną opowieść przystało, lalki z baśniowej krainy zachwycają fantastycznym wyposażeniem. Podstawowy zestaw Enchantimals obejmuje jedną lalkę wraz z przypisanym do niej zwierzątkiem. Figurka może mieć około 15 lub 31 cm. Ale to nie wszystko! Dostępne są także m.in.:

  • jajko z figurką niespodzianką,
  • domek z figurkami,
  • kamper w kształcie ślimaka z Kwitnącego Ogrodu,
  • biwak z Promiennej Sawanny,
  • królewska karoca,
  • laleczki Enchantimals – zestaw kilku figurek.

Liczne zestawy dają nieograniczone możliwości zabawy i sprawiają, że dziecko może stworzyć własną kolekcję Enchantimals z ulubionymi postaciami i wyposażeniem.

 

Enchantimals, taniec na lodzie

 

Laleczki Enchantimals – pomysł na prezent

Każda miłośniczka i miłośnik Enchantimals ucieszy się z takiego prezentu! Możesz postawić na jajko niespodziankę, w którym kryje się figurka lalki wraz ze zwierzątkiem i arkusz naklejek. Jakie dokładnie? Tego można się dowiedzieć dopiero po otwarciu jajka!

Jeśli chcesz podarować jeden z zestawów, wcześniej dowiedz się, co dziecko posiada już w swojej kolekcji. Dokup wyposażenie Enchantimals, które będzie pasowało do reszty figurek i umożliwi wymarzoną zabawę przez długie godziny.

Gdy zależy Ci na większym prezencie z jakiejś ważnej okazji, pomyśl o dużym zestawie, takim jak dwupoziomowy Domek Jelonków. Ta zabawka zachwyca swoim wykonaniem! Ma aż 15 wyjmowanych mebelków i akcesoriów, jest podzielona na 5 stref, a w komplecie zawiera jedną 15-centymetrową lalkę wraz ze zwierzątkiem Enchantimals. Piękna kolorystyka utrzymana w różowo-turkusowej tonacji zachwyci niejedną dziewczynkę, podobnie jak dach zwieńczony dużym, złotym porożem jelenia.

 

Enchantimals, dom Jelonków

 

Teraz już wiesz, dlaczego lalki Enchantimals to prawdziwy hit wśród zabawek. Pomóż swojemu dziecku w budowaniu tego magicznego świata!