Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu literackim wiosny! Wirtualne Targi Książki Empiku odbywają się w dniach 19 maja – 1 czerwca. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, wśród nich wyczekiwane premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami, promocje. Więcej na: www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

W ramach programu branżowego Wirtualnych Targów Książki Empik zapraszamy na webinar „Okładka sprzedaje. Jakich błędów unikać przy projektowaniu okładki Twojego następnego bestsellera”, który poprowadzi Anna Jędrzejak  – Graphic Designer, Grupa Empik. 

Czy przynajmniej raz zadałeś sobie pytanie - dlaczego świetna okładka książki, nie zawsze sprawdza się w sprzedaży online oraz w formatach cyfrowych książek? Jeżeli tak, to podczas webinaru dowiesz się jak uniknąć najczęstszych błędów w projektowania. Opowiemy jak zaprojektować okładkę ebooków i audiobooków, która będzie zachęcała do zakupu .

Anna Jędrzejak - projektantka graficzna w Grupie Empik. Swoje ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobywała w warszawskich agencjach reklamowych, projektując dla topowych marek m.in. Coca-Cola Polska oraz Coty Polska. Pierwsze kroki stawiała w drukarni i tam zdobyła gruntowną wiedzę o składzie książek i przygotowaniu do druku. Na co dzień wspiera branżę kreatywną w popularnej grupie "The Brief - co znosi psychika grafika", jako moderator oraz współpracuje z Fundacją im. Zbigniewa Herberta.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań. Webinar przeznaczony jest dla uczestników branżowych – wydawców, autorów i innych osób bezpośrednio związanych z rynkiem książki. Obowiązuje rejestracja poprzez link: https://empikknowhow.clickmeeting.com/okladka-sprzedaje-webinar-wirtualne-targi-ksiazki-empik-25-05-2021-g-12-00/register 

Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia. 

Przyjęte zarejestrowane osoby otrzymają indywidualny link to udziału w wydarzeniu. 

Wirtualne Targi Książki

19 maja – 1 czerwca 2021

www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki

organizator: Empik

patroni medialni: Onet.pl, Radio ZET