Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej

Ścinaki i tarki do stóp

Usuwanie zrogowaciałego naskórka ze stóp to pierwszy krok starannego pedicure. W naszym asortymencie można znaleźć tarki, pilniki i inne akcesoria do pięt wiodących producentów. Scholl, Aba Group, Active Shop, Verk Group, Top Choice, KillyS - oferujemy produkty tych i wielu innych marek.

Kosmetyczne tarki do pięt

Tarki do pięt to obok pumeksów najpopularniejsze akcesoria do ścierania zgrubiałego naskórka na sucho lub na mokro. Tarki i pumeksy są dla stóp tym, czym pilniki i polerki do paznokci dla dłoni.

Kosmetyczne tarki do pięt są wykonane z materiałów ściernych o różnej gradacji, aby zapewnić skuteczne ścieranie naskórka i wygładzenie stóp. Polecamy tarki do stóp z uchwytami z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego.

Profesjonalne ścinaki do pięt

Bardzo gruby, zrogowaciały naskórek łatwiej jest usunąć ścinakiem do pięt. Używanie ścinaka wymaga ostrożności i precyzji, a także zachowania najwyższej higieny. Podobnie jest w przypadku innych ostrych narzędzi, takich jak obcinacze i nożyczki do paznokci.

Profesjonalne ścinaki do pięt mają wymienne ostrza, a zestawy żyletek do ścinaków można również zakupić osobno. Dobry ścinak do stóp przyda się w każdym domowym zestawie do manicure i pedicure.

Akcesoria do usuwania zrogowaciałego naskórka

Usuwanie zrogowaciałego naskórka nie musi być trudne ani uciążliwe, a to dzięki specjalistycznym narzędziom do pedicure. Pumeksy, tarki czy zdzieraki do stóp są dostępne w różnych rodzajach, przeznaczone do użycia na sucho lub na mokro.

Do precyzyjnego usuwania nagniotków lub zrogowaciałego naskórka z trudno dostępnych miejsc dobre są frezy do pedicure lub nakładki ścierne. Zgrubiałe skórki wokół paznokci stóp można usunąć dobrymi cążkami do skórek.

Elektroniczne pilniki do stóp

Aby oszczędzić wysiłku i uzyskać efekt pedicure jak z gabinetu podologicznego, można użyć elektronicznego pilnika do stóp. Elektryczne pilniki do pięt są wyposażone w wymienne, obrotowe elementy ścierne (rolki). Działają podobnie jak tarki do stóp, jednak są wygodniejsze w użyciu.

Jeśli zastanawiasz się, jakie narzędzie do wygładzania stóp będzie dla ciebie najlepsze, koniecznie przejrzyj naszą ofertę! Ręczna tarka do pięt, pumeks, profesjonalny ścinak czy elektroniczny pilnik do stóp? Z pewnością dokonasz dobrego wyboru!

więcej