Aba Group

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Aba Group

Polska marka Aba Group, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów do manicure i pedicure, działa na polskim rynku od 2015 roku.

Firma ma siedzibę we Wrocławiu i własną fabrykę w Namysłowie, gdzie produkuje pilniki i polerki, cążki do skórek i inne akcesoria. Producent chwali się faktem, że jego wyroby są wytwarzane w Polsce od etapu projektu, aż po pakowanie i dystrybucję. Ich jakość jest potwierdzona Europejskim Certyfikatem Bezpieczeństwa, Europejską Gwarancją Najwyższej Jakości i tytułem Europejski Lider Jakości.

Pilniki i inne akcesoria do paznokci Aba Group

Głównymi produktami marki Aba Group są pilniki i polerki do paznokci. Od nich Aba Group zaczynała swoją działalność produkcyjną i komercyjną. Obecnie pilniki Aba Group są sprzedawane w tradycyjnych opakowaniach, a także opakowaniach o podwyższonym poziomie higieny.

Bezpieczny Pakiet to pilniki pakowane w biodegradowalną folię. Tam, gdzie zachodzi potrzeba użycia narzędzi jałowych, Aba Group oferuje pilniki i akcesoria Sterile Line. Są wyjałowione i sterylnie zapakowane w folię przyjazną dla środowiska.

Frezy do manicure, frezarki i lampy Aba Group

Akcesoria i narzędzia kosmetyczne Aba Group to także frezy do paznokci i trzpienie do nakładek wszelkich rodzajów: frezy diamentowe, węglikowe, ceramiczne i kamienne. W asortymencie znajdują się też wymienne nakładki ścierne i kapturki do pedicure.

Do ręcznych zabiegów można wykorzystać kopytka do skórek, skalpele kosmetyczne, nożyczki, cążki, obcinacze do paznokci, zaciskarki, tarki do stóp i pędzle do akrylu, żelu i zdobień. W ofercie nie brakuje także lamp kosmetycznych, lamp UV LED, frezarek do paznokci i myjek ultradźwiękowych dla salonów kosmetycznych.

Lakiery hybrydowe Aba Group

Aby dopełnić swoją ofertę narzędzi kosmetycznych, firma Aba Group stworzyła kolekcjęlakierów hybrydowych, dostępnych indywidualnie lub w zestawach.

Oprócz lakierów w ofercie są bazy kauczukowe i budujące, bazy hybrydowe i topy hybrydowe zwykłe oraz topy no wipe, niepozostawiające lepkiej warstwy dyspersyjnej. Oprócz baz i topów do hybryd Aba Group oferuje także preparaty dodatkowe: primery, cleanery, removery i aceton do hybryd.

Inne kosmetyki do manicure

Podstawowy manicure hybrydowy można uzupełnić dodatkowymi produktami Aba Group. Są wśród nich żele i akrylożele, żele do zdobień, tusze do zdobień (inki) oraz farbki akrylowe do malowania niewielkich wzorów na paznokciach. Oprócz tego do ozdabiania paznokci można użyć pyłku na paznokcie, brokatów i kryształków.

Aba Group ma ofercie także oliwki do pielęgnacji skórek, płyn i żel do usuwania skórek oraz klej do tipsów. Zapewnia to całą gamę niezbędnych markowych kosmetyków i akcesoriów do stylizacji paznokci.

więcej