Drodzy,
W związku z decyzją władz lokalnych Poznania i zaleceniami służb sanitarno-epidemiologicznych, podjęliśmy decyzję o odwołaniu Wystawy malarstwa i grafiki "Od nowa 2020".

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i zdrowie uczestników organizowanych przez nas wydarzeń, dlatego bardzo liczymy na Wasze zrozumienie. Dalsze kroki związane z organizacją wydarzeń na terenie Empików uzależniamy od rozwoju sytuacji i rekomendacji ze strony odpowiednich służb. Będziemy Was informować na bieżąco.

Pozdrawiamy
Zespół Eventów Empiku

___
„OD NOWA 2020” to wystawa malarstwa i grafiki artystów okręgu poznańskiego Związku Polskich Artystów Plastyków zorganizowana w Sali Wydarzeń w Empiku Plac Wolności w Poznaniu. Wystawa ma pokazać twórczość artystów, który podjęli się próby reaktywacji ważnych dla społeczności artystów zadań: uczestnictwa w zespołowym pokazie dokonań twórczych w formie konkursu. Nagrodzeni, świadomi wagi sztuki w społeczeństwie, właśnie przez swoje malarstwo pokazują to co jest najważniejsze, ponadczasową wartość obrazu: humanizm.

Wystawa potrwa do 30 marca.