Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Linia
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej

Akcesoria do zdobienia paznokci

Zdobienie paznokci jest dziś możliwe w bardzo szerokim zakresie i dostępne nie tylko w salonach manicure. Bogactwo akcesoriów do zdobienia paznokci sprawia, że miłośniczki manicure mogą tworzyć niemal nieograniczone wzory i style. Polecamy ozdoby do paznokci marki Raisin, AlleBeauty, AllePaznokcie, Aba GroupNeonail i wielu innych.   

Ozdoby do paznokci we wszystkich wzorach

Zdobienie paznokci jest możliwe dzięki różnorodnym ozdobom – błyszczącym cyrkoniom i kryształkom do paznokci, naklejkom do paznokci, brokatom i pyłkom, a także stemplom do paznokci i zestawom do stampingu z użyciem lakierów do paznokci zwykłych lub hybrydowych.

Wzory na paznokciach można również tworzyć samodzielnie, z użyciem żeli i lakierów oraz cieniutkich, precyzyjnych pędzelków do zdobień. Są one dostępne osobno lub w zestawach do manicure i pedicure, a także w zestawach do manicure hybrydowego.

Naklejki - proste zdobienia do paznokci

Naklejki do paznokci to samoprzylepne zdobienia nakładane na gotowy już manicure zwykły lub hybrydowy. Dostępne są zwyczajne naklejki do paznokci, naklejki 3D z efektem holograficznym, naklejki 5D i inne.

Dostępne są także naklejki wodne, które odkleja się od matrycy za pomocą wody, wyławia i na paznokcie nakłada sam rysunek, bez podłoża. Dla utrwalenia naklejki pokrywa się dobrym topem utwardzającym do paznokci. 

Stemple i płytki do paznokci

Alternatywą dla wodnych naklejek do manicure są akcesoria do stampingu i stemple do paznokci. Pozwalają odbijać na paznokciach precyzyjne wzory i obrazki, tworzone za pomocą lakierów tradycyjnych lub hybrydowych. Te drugie należy utwardzić za pomocą lampy UV LED do utrwalania hybryd.

Płytki do stampingu dostępne są w zestawach lub indywidualnie, podobnie jak same stemple i poduszeczki do stampingu paznokci. 

Pyłki do paznokci

Błyszczący, wieczorowy wygląd manicure można uzyskać dzięki brokatom i pyłkom do paznokci. Błyszczący pyłek (glitter) może być mieszany z lakierem do paznokci lub nakładany na wilgotny lakier na płytce paznokciowej. Do nakładania pyłku służą specjalne pędzelki, można użyć także opuszki palca lub innego aplikatora.

Podobnie jest z brokatem do paznokci, dostępnym w wielu odcieniach i stylach. Metaliczny pyłek do paznokci lub brokat można wykorzystać do stworzenia efektu kociego oka przy użyciu magnesu. 

Chcesz samodzielnie ozdobić swoje paznokcie i wyróżnić się z tłumu? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą ozdób do paznokci i akcesoriów zdobniczych, i ciesz się pięknem na twoich dłoniach!

więcej

Przeczytaj o manicure i pedicure

Dowiedz się więcej o manicure i pedicure