Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej

Lampy UV do paznokci

Lampy UV są niezbędnym urządzeniem w pracy kosmetyczki. Generowane przez nie światło ultrafioletowe wpływa na jakość i wytrzymałość paznokci hybrydowych i żelowych. W naszej ofercie można znaleźć lampy renomowanych producentów, które znajdą zastosowanie w wielu zabiegach kosmetycznych.

Lampy do paznokci – jak wybrać?

Wybór lampy do paznokci zależy przede wszystkim od rodzaju zabiegów, do których ma ona służyć. Promienie UV oddziałują na wszystkie rodzaje lakierów hybrydowych. Wyjątek stanowią tu preparaty, które przystosowano specjalnie do LED-owego oświetlenia. W przypadku posiadania tego typu lakierów warto rozważyć zakup lampy z funkcją LED. Dodatkowym atutem jest fakt, że takie światło jest bardziej przyjazne dla oczu.

W naszym sklepie znajdują się uniwersalne lampy do paznokci, które łączą ze sobą wszechstronność światła UV i nowoczesne rozwiązanie technologiczne, jakim jest Dual LED. Urządzenia te pozwalają na utwardzenie większości dostępnych na rynku materiałów.

Lampy do paznokci hybrydowych

Przed zakupem lampy do paznokci hybrydowych warto zwrócić uwagę na moc danego urządzenia. W przypadku profesjonalnych modeli lamp zazwyczaj jest to 36 wat lub więcej. Przekłada się to na szybkość utwardzania lakieru na paznokciach, co jest szczególnie ważne w salonach piękności. Lampy z licznymi diodami LED mogą potrzebować nawet do 80 wat.

Lampy UV do paznokci żelowych

Paznokcie żelowe, w przeciwieństwie do hybrydowych, nie utwardza się w samym świetle LED. W ich przypadku o wiele skuteczniejsze są lampy UV. Szybkość wysychania zależy natomiast od mocy, jaką posiada dane urządzenie. Osobom, które cenią sobie czas, poleca się zatem modele o większym jej zapasie. Warto także nadmienić, że lampy UV do paznokci są całkowicie bezpieczne. Wytwarzane przez nie promieniowanie jest bowiem zbyt niskie, by jakkolwiek zaszkodziło skórze.

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości lampy do paznokci od renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model, który będzie służył Ci przez wiele lat.

więcej