Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Okazje
Kolor

Kartki z życzeniami na Wielkanoc

W kategorii tej znajdują się różne kartki świąteczne na Wielkanoc. Są to artykuły papiernicze różnych marek, w tym Czachorowski, Passion Cards, Forum Design Cards, Kukartka, Cardie, Crux czy Pieskot. Można je podarować zarówno swoim bliskim, jak i pracownikom, klientom czy kontrahentom.

Kartki wielkanocne z naszego asortymentu powstają z wysokiej jakości papieru, który jest odporny na rozerwanie. Dostępne są modele w różnym rozmiarze, w tym B5, B6, A6 i A5. Można także wybierać spośród wielu kształtów, m.in. kwadratowego, prostokątnego czy okrągłego.

Kartki z życzeniami na Wielkanoc

Do wyboru jest wiele kartek z życzeniami wielkanocnymi. Najczęściej na wierzchu zostało zamieszczone krótkie hasło nawiązujące do tych świąt, np. Wesołego Alleluja!, Wesołych Świąt Wielkanocnych!, Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Wesołych Świąt Wielkiej Nocy, Jezus Zmartwychwstał Alleluja! czy Alleluja. Jezus żyje!. Czasami w środku kartki znajdują się dodatkowo dłuższe życzenia wielkanocne.

Można również wybrać kartkę świąteczną na Wielkanoc z miejscem na samodzielne wpisanie spersonalizowanych życzeń. Niektórzy producenci sprzedają kartki w zestawie z kopertą.

Kartki wielkanocne z motywami świątecznymi

Dostępne w naszym asortymencie kartki na Wielkanoc zostały zaprojektowane w motywach nawiązujących do tego święta. Często znajduje się na nich nadruk z zajączkiem, barankiem, kurczaczkiem, pisankami, wiankiem wielkanocnym, baziami czy kwiatami. Nie brakuje także typowo religijnych wzorów, np. Jezusa trzymającego na rękach baranka.

Zdobione kartki świąteczne na Wielkanoc

Kartki wielkanocne często są zdobione za pomocą ażurowych wzorów, wycięć, wytłoczeń czy grawerowanych elementów. Można także wybrać model z eleganckimi złoceniami, sznurkiem, brokatem, metaliczną folią, monogramem, kokardką czy drewnianą ozdobą. Niektórzy producenci wykonują kartki z ekologicznego papieru.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą kartek świątecznych na Wielkanoc i wybierz wzór, który najbardziej ci się spodoba.

więcej

Kartki wielkanocne – najczęściej zadawane pytania