Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Dostępność
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Cena
Marka
  • więcej
Format
  • więcej
Zadruk
  • więcej
Liczba kartek
  • więcej
Kolor
Seria
  • więcej
Ocena produktu
Dostępność
  • więcej

Notatniki

Ludzka pamięć bywa zawodna, a notatnik pozwala na zapisanie pomysłów, wspomnień i ważnych informacji, by móc sięgnąć do nich wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Bogata oferta notatników pozwala dopasować je do osobowości i zainteresowań użytkownika. W sprzedaży występują produkty takich firm jak Moleskine, Leuchtturm, Oxford czy Interdruk co gwarantuje wybór zarówno wśród notatników klasycznych w stonowanych kolorach, jak też wersji o bardziej ekstrawaganckim designie: różnokolorowych, wskazujących na hobby lub wykonywany zawód, z okładkami wykonanymi w wielu rodzajów materiałów.

Format i grubość notatnika

Dostępne są duże notatniki w formacie A4 oraz mniejsze jak np. notatnik A5, czy A6 oraz w innych, niestandardowych wymiarach. Dodatkowo występują one w różnej grubości: od 30 do ponad 200 kartek, co pozwala na dopasowanie notesu do potrzeb osoby dla której jest przeznaczony.

Czym kierować się przy wyborze notatnika?

Współczesne notatniki posiadają wiele elementów, które przekładają się na ich funkcjonalność i łatwość użytkowania: wstążkę, która może posłużyć jako zakładka, zamknięcie na gumkę, kopertę na luźne notatki, a w notatnikach z kartkami na spirali często spotykana jest perforacja kartek ułatwiająca ich wyrywanie.

Popularnym rozwiązaniem jest także notatnik w kropki, gdzie na kartkach zamiast klasycznych linii lub krat nadrukowane są delikatne kropki, które ułatwiają zachowanie pionu i poziomu podczas tworzenia zapisków czy rysunków. Można również wybrać opcję z zupełnie gładkimi kartkami lub zadrukowaną w kratę albo linie, jak też z kilkoma modułami zadrukowanymi różnorodnie.

W naszej ofercie dostępne są zarówno notatniki z usztywnianą okładką, jak i miękką jej wersją, która w dużej mierze decyduje o ciężkości produktu, w szczególności jeśli mamy do czynienia z dużym formatem np. notatnik A4.

W erze analogowej rzeczywistości notatnik może stać się przyjemną alternatywą i odskocznią od cyfrowych notatek. Wśród wielu funkcji, jakie może pełnić warto wymienić choćby: kalendarz, planer, pomysłownik, pamiętnik czy adresownik.

Popularne marki notatników

Notatniki Moleskine charakteryzują się prostym, klasycznym designem. Zaokrąglone narożniki i dyskretna gumka wyróżniają wszystkie notatniki tej marki. Idealnie sprawdzą się w codziennym użytku oraz w pracy. 

Z kolei notatniki Oxford wsytępują w szerokiej gamie kolorystycznej. W ofercie marki znajdziemy zarówno mniejsze wersje, które z łatwością zmieszczą się w damskiej torebce, jak i większe modele, które będą wygodniejsze do notowania w domu.

W naszej ofercie znajdują się także notatniki Interdruk. Charakteryzują się one ciekawym designem. W naszej ofercie znajdują się modele z motywem kwiatowym, podróźniczym czy też słodyczowym, można więc dobrać notatnik do konkretnego przeznaczenia np. używać go jako przepiśnik.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz dla siebie notatnik, w którym będziesz mógł spisywać zarówno luźne przemyślenia jak i ważne dane.

więcej