Marka: artmaker usuń

Akcesoria malarskie

Każdy artysta, zanim stworzy dzieło musi zaopatrzeć się w odpowiednie akcesoria malarskie.  Zestawy malarskie mogą być komponowane na przykład z myślą o wybranej technice malarskiej, gdyż niektóre z nich wymagają specjalnie dobranych pomocy, jak na przykład malowanie akwarelą. Akcesoria malarskie dla plastyków powinny być dobrane tak, by lub ułatwić i usprawnić pracę artysty.

Co jest potrzebne malarzowi?

W naszej ofercie akcesoriów malarskich artystycznych znajdują się różnego rodzaju pędzle: płaskie, okrągłe i skośne, o zróżnicowanych  rozmiarach i z różnym włosiem. Ważnymi elementami zestawu malarskiego są też podobrazia. Wykonane są na przykład z płótna bawełnianego oraz wysokogatunkowego drewna świerkowego. Dostępne są one w wielu różnorodnych rozmiarach, małych jak i dużych. Posiadamy też podobrazia w komplecie ze sztalugą. Alternatywą dla podobrazia mogą być tablice malarskie, wykonane z kilku milimetrowej płyty pilśniowej zagruntowanej uniwersalnym gruntem. Tego typu tablice można wykorzystywać do wszystkich technik malarskich. W sprzedaży posiadamy także same sztalugi. To akcesorium malarskie dla plastyków ułatwi pracę nad powstaniem obrazu umożliwiając między innymi malowanie w plenerze. Jednym z podstawowych elementów zestawu akcesoriów malarskich jest paleta. Umożliwia ona łączenie ze sobą kolorów. Dostępne są one w różnych kształtach i kolorach. Można kupić paletkę wykonaną między innymi z plastiku lub drewna. Występują też paletki zamykane, które można wykorzystać na przykład do rozrabiania barwników w proszku lub żelu z alkoholem lub wodą. 

W sprzedaży posiadamy także akcesoria malarskie dla dzieci, których mogą używać na przykład na zajęciach szkolnych lub w domu, rozwijając swoją kreatywność poprzez tworzenie obrazów w czasie wolnym. 

Z czego wykonane są akcesoria malarskie?

Akcesoria malarskie mogą być wykonane z różnorodnych materiałów. Jednym z rozwiązań jest skompletowanie plastikowego zestawu malarskiego, który mogą wykorzystać na przykład dzieci lub początkujący artyści. Zestaw malarski z tego materiału cechuje się stosunkowo niską ceną oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości. Akcesoria malarskie lepszej jakości mogą być wykonane na przykład z drewna. Są droższe, ale też trwalsze.  

Odpowiednio dobrane do potrzeb akcesoria malarskie mogą ułatwić pracę nad obrazem i poprawić jej komfort. Sprawdź naszą ofertę i zobacz czy uda CI się wybrać zestaw akcesoriów malarskich dla Ciebie!  

więcej