Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Acer

Komputery i monitory Acer

Acer to topowy producent urządzeń mobilnych i sprzętu komputerowego, który stale wprowadza do swoich produktów coraz to nowsze innowacyjne technologie. Dzięki temu komputery Acer są trwałe, a zastosowane moduły czynią z nich energooszczędne maszyny. Sprzęty tej marki cieszą się wyjątkową popularnością wśród użytkowników, dlatego wybierając jej modele, z pewnością docenicie ich jakość oraz estetykę wykonania.

W ofercie sklepu znajdziecie funkcjonalne monitory Acer wyposażone w różnej wielkości ekrany bazujące na matrycach LED w standardach IPS czy TN, co sprawia, że z łatwością dopasujecie odpowiednie rozwiązania do potrzeb zastosowania. Ponadto urządzenia stacjonarne posiadają nowoczesne, lekkie i szybkie dyski SSD, które umożliwiają bardziej płynną pracę bądź rozrywkę multimedialną.

Urządzenia dedykowane graczom

Laptopy Acer dostępne w sklepie Empik są dostosowane do wymagań najnowszych tytułów, dlatego miłośnicy gamingowej zabawy niewątpliwie docenią ich zalety. Jeśli szukacie sprzętu z indywidualną jednostką graficzną, która zapewnia wysoką jakość obrazu, to śmiało postawcie na proponowane modele Predator. Firma Acer dopracowała produkt w drobnych detalach, wzbogacając urządzenia innowacyjnym systemem chłodzenia, dzięki czemu nie ma mowy o przegrzewaniu lub awariach.

Monitory Acer przeznaczone do wielu zadań

Przeglądając ofertę ekranów producenta Acer, natkniecie się na modele do użytku biurowego, a także zastosowań profesjonalnych. W zależności od indywidualnych potrzeb możecie zdecydować o wyborze mniejszego wyświetlacza w przystępnej cenie albo postawić na nowoczesne monitory Acer, które zdają egzamin jako narzędzia multimedialne na przykład do seansów filmowych czy gamingowej rozrywki.

Firma Acer gwarancją wyjątkowej jakości

Popularny producent Acer wprowadza do swojego asortymentu wiele funkcjonalnych rozwiązań, które nadają trwałości, a przy tym są dopasowane do potrzeb różnych grup użytkowników. Niezależnie od tego, czy szukacie urządzenia do domu, czy do profesjonalnego zastosowania, z pewnością uda się wam wybrać odpowiedni sprzęt, na którym praca będzie wygodna. Ponadto specjalne technologie zmniejszające pobór energii umożliwią oszczędne korzystanie.

więcej