Filtruj
Kategorie
System operacyjny
  • więcej
Pasuje do modelu
  • więcej
Pamięć RAM
  • więcej
Pamięć wbudowana
Aparat główny
  • więcej
Dominujący kolor
Wielkość ekranu
  • więcej
Rozdzielczość
  • więcej
Pojemność akumulatora
  • więcej
Rodzaj karty SIM
Cena
Ocena

Smartfony Xiaomi | Telefony Xiaomi

Xiaomi jest jednym z największych producentów smartfonów na świecie. Firma posiada w swoim portfolio szeroki przekrój telefonów obejmujących zarówno topowe modele, jak i budżetowe linie. W swoim asortymencie posiada m.in. urządzenia z rodziny Redmi, Redmi Note, czy POCO.

Flagowe smartfony i telefony Xiaomi

Topowe smartfony marki Xiaomi cechują się atrakcyjnym stosunkiem ceny do specyfikacji. Producent prezentuje kolejne generacje każdego roku i wzorem innych marek przygotowuje różne wersje flagowych modeli. Wśród nich znajdują się m.in. mocniejsze edycje Pro i nieco słabsze wydania Lite. Początkowo flagowe telefony marki były oznaczone dopiskiem Mi, ale od 11 generacji zrezygnowano z tej nazwy, za to wprowadzono międzygeneracyjne urządzenia z dopiskiem T.

Xiaomi umieszcza w swoich flagowych smartfonach wydajne ekrany AMOLED o dużych częstotliwościach odświeżania i rozdzielczości co najmniej Full HD+. Urządzenia cechują się wydajnymi 8-rdzeniowymi procesorami oraz przynajmniej 6 GB pamięci RAM. Na wyposażeniu znajdują się najnowsze układy i moduły stosowane przez firmę, w tym zaawansowane aparaty z sensorami o rozdzielczościach przekraczających 100 Mpix.

Smartfony Xiaomi Redmi

Xiaomi Redmi jest linią najtańszych smartfonów marki, które pod względem specyfikacji plasują się w dole klasy średniej. Mimo kompromisów technicznych oferują duże i czytelne ekrany o rozdzielczościach przynajmniej HD+ i korzystają z sześcio- oraz ośmiordzeniowych procesorów wspieranych przez co najmniej 4 GB RAM-u. Bazowe modele otrzymują także uboższe wersje A i lepiej wyposażone warianty C.

Smartfony Xiaomi Redmi Note

Xiaomi Redmi Note pełni rolę serii smartfonów średniej klasy. Modele z tej rodziny cechuje obecność dużych ekranów AMOLED o przekątnej ponad 6,5 cala i wydajnych procesorów ośmiordzeniowych marek Qualcomm lub MediaTek. Seria Redmi Note oferuje m.in. ponadprzeciętne ilości pamięci RAM oraz duże pojemności pamięci wewnętrznej.

W eleganckich obudowach nawiązujących stylem do topowych urządzeń znajdują się moduły aparatów z kilkoma sensorami i obiektywami pozwalającymi tworzyć np. fotografie szerokokątne lub makro. Jedną z cech serii są pojemne akumulatory współpracujące z technologią szybkiego ładowania.

Smartfony Xiaomi POCO

POCO jest rodziną smartfonów dedykowanych rozrywce. W ramach tej marki do sprzedaży trafiają zarówno modele z niższej półki cenowej, jak i z wysoko lokowanej klasy średniej. Xiaomi POCO cechują się młodzieżowym designem i specyfikacją stawiającą nacisk na gaming.

Oprócz dbałości o wydajne procesory i pamięć RAM smartfony z tej serii cechują się ekranami AMOLED o wysokiej częstotliwości odświeżania i próbkowaniu dotyku na poziomie nawet 480 Hz. Wyświetlacze są dostosowane do dynamicznej i precyzyjnej rozgrywki.

W zależności od półki cenowej za szybkim działaniem idą rozbudowane aparaty i pojemne baterie z systemem szybkiego ładowania.

Przejrzyj nasz asortyment smartfonów Xiaomi i wybierz wersję odpowiadającą twoim potrzebom.

więcej

Smartfony Xiaomi | Telefony Xiaomi – najczęściej zadawane pytania