Green cell

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Green Cell

Green Cell to marka, która produkuje sprzęt elektroniczny, a także popularyzuje rozwiązania elektromobilne oraz dąży do zapewnienia użytkownikom elektroniki korzystanie z niej bez zakłóceń. Firma powstała w 2013 roku i wciąż się rozwija, z roku na rok uzupełniając i poszerzając swoje portfolio produktowe o nowe pozycje. Marka Green Cell skupia się przede wszystkim na wprowadzaniu na rynek różnego rodzaju urządzeń służących do ładowania oraz akumulowania energii elektrycznej. Firma Green Cell regularnie pojawia się na międzynarodowych targach elektroniki, gdzie prezentuje swoje produkty. 

Elektronika od Green Cell

Marka Green Cell oferuje szeroki asrtyment produktów z kategorii elektronika. Wśród dostępnych produktów znajdują się między innymi powerbanki Green Cell o różnej mocy, również takie z funkcją szybkiego ładowania. W ofercie znajdują się także zestawy akumulatorków, tak zwanych paluszków małych (typu AAA) i dużych (typu AA), jak też specjalne ładowarki, dzięki którym można je naładować wykorzystując do tego port USB. Dostępne są również ładowarki sieciowe z jednym lub kilkoma portami USB. Niektóre modele posiadają dodatkowy port do szybkiego ładowania wszystkich urządzeń.

W sprzedaży można znaleźć również adaptery Green Cell, na przykład do Apple MacBook. Marka Green Cell oferuje również baterie do laptopów między innymi Asus, Dell, czy Toshiba, a także zasilacze kompatybilne z różnymi rodzajami komputerów na przykład Lenovo i Acer. W ofercie znalazły się również akumulatory Green Cell o szerokim zastosowaniu, które można wykorzystać między innymi jako zasilacze UPS, w zabawkach elektrycznych, systemach alarmowych, monitoringu czy różnego typu innych urządzeniach przenośnych. 

AGD od Green Cell

Marka Green Cell posiada w swoim portfolio również produkty z kategorii AGD, które także znajdują się w  naszej ofercie. Wśród nich są między innymi różnego rodzaju akumulatory do artykułów gospodarstwa domowego, jak na przykład akumulator do do odkurzacza marki Dyson czy iRobota Braava. 

Artykuły do samochodów od Green Cell

Asortyment produktów od marki Green Cell obejmuje również artykuły do samochodów. W sprzedaży posiadamy między innymi adapter wtyku zasilania oraz przetwornice napięcia o różnej mocy użytkowej i napięciu. Wśród artykułów motoryzacyjnych Green Cell dostępne są również ładowarki samochodowe. W sprzedaży dostępne są ładowarki samochodowe Green Cell z funkcją Power Delivery oraz Quick Charge 3.0 dzięki którym naładowanie sprzętu elektronicznego w aucie przebiega wyjątkowo szybko.

więcej