Samsonite

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Samsonite

Marka Samsonite z siedzibą w Luksemburgu to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów wyrobów bagażowych na świecie. Firma ma długą tradycję - została stworzona w 1910 roku, w czasach, kiedy podróżowanie było przeznaczone jedynie dla elit i kojarzyło się z wysokim standardem życia.  Bracia Shryder, założyciele Samsonite, od samego początku swojej działalności kreowali nowoczesne trendy, pozwalające przewozić rzeczy w wygodny i bezpieczny sposób. 

Pierwszymi produktami firmy były solidne kufry drewniane z błyszczącymi ćwiekowymi elementami, które dodawały walizkom niespotykanej dotąd klasy i elegancji. Kolejne lata przyniosły firmie dynamiczny rozwój. Zaczęto wprowadzać na rynek różne linie walizek, teczek na dokumenty i toreb na kółkach. Obecnie producent Samsonite stał się liderem i wiodącą firmą oferującą najwyższej jakości produkty podróżnicze, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem użytkowników. 

Oferta Samsonite

W asortymencie Samsonite dostępny jest ogromny wybór różnego rodzaju walizek, toreb, plecaków, torebek damskich, saszetek. Producent oferuje dodatkowo szeroką gamę akcesoriów: parasolek, portfeli, kosmetyczek, kuferków na kosmetyki i akcesoriów hi-tech. 

Walizki Samsonite

Popularnymi wyrobami marki są walizki kabinowe Samsonite, czyli niewielkich rozmiarów walizki na bagaże na kółkach, które można zabrać ze sobą m.in. na pokład samolotu. Wykonane są z innowacyjnych, lekkich i odpornych na wstrząsy materiałów. Samsonite zapewnia, że jej produkty sprawdzą się w każdych warunkach i przy każdej pogodzie. Dostępne są różne modele walizek cechujących się nowoczesnym designem oraz szeroką paletą kolorystyczną, co umożliwia dopasowanie idealnego bagażu do własnych preferencji. Można wybrać także większe walizki dostępne w rozmiarach od średniego do XL i skompletować je stylem z walizką kabinową


Samsonite - producent toreb na laptopa

Samsonite słynie także z najwyższych jakościowo toreb i plecaków na laptopa. Teczki zapewniają profesjonalny i stylowy wygląd biznesowy oraz doskonale chronią laptop przed uszkodzeniami oraz warunkami zewnętrznymi w trakcie przenoszenia. Dzięki licznym przegródkom umożliwiają przechowywanie ważnych dokumentów i innych niezbędnych akcesoriów. Sprawdzają się na co dzień jako torba na komputer do pracy czy też w trakcie dalekich podróży służbowych. 

Plecaki na laptopa to wygodny sposób przenoszenia sprzętu bez konieczności zajmowania rąk. Produkty Samsonite łączą w sobie miejski wygląd z minimalistycznym designem. Dopracowane detale, duża paleta barw oraz dostępność różnych rozmiarów pozwala dopasować plecak do indywidualnych potrzeb.

więcej