Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Laptopy Lenovo

Laptopy Lenovo to urządzenia niezbędne do codziennej pracy biurowej, a także rozrywki. Są kompaktowe i nadają się również do korzystania w podróży. W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli laptopów marki Lenovo z systemem Windows 10 Home, Win 11 oraz bez wgranego systemu.  

Laptopy Lenovo Thinkpad 

Laptopy Lenovo Thinkpad przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Wyróżniają się mocnymi parametrami, niesamowitą wytrzymałością oraz innowacyjnością. Komputery te wzbogacone zostały o wiele przydatnych funkcjonalności, jak choćby wybudzanie w ciągu sekundy, również głosowe. Dzięki zastosowaniu klawiszy funkcyjnych laptop Lenovo Thinkpad umożliwia łatwe odbieranie, nawiązywanie i kończenie połączeń konferencyjnych. Jest to przydatna funkcja, szczególnie w pracy biznesowej, w chwili częstego komunikowania się online.

W asortymencie posiadamy różne modele laptopów Lenovo Thinkpad, które dobrze sprawdzą się do pracy biurowej, spotkań biznesowych oraz do użytku prywatnego.  

Komputery Lenovo - wybór zależny od potrzeb

Podczas wyboru laptopa Lenovo najbardziej istotna jest specyfikacja oraz jego zastosowanie. Laptopy przeznaczone do codziennej pracy nie potrzebują tak mocnych parametrów, jak notebooki stosowane do wymagających programów graficznych czy video, a szczególnie do gier. Dla graczy duże znaczenie mają silny procesor i dobra karta graficzna, duże znaczenie ma również system operacyjny, który odpowiada za sprawną pracę.  

Asortyment laptopów Lenovo, różnorodny pod kątem specyfikacji, rozmiaru matrycy, zastosowania oraz zainstalowanego systemu, pozwala spełnić wymagania wielu użytkowników.  

Smartwatche Lenovo dla sportowców i nie tylko

Urządzenia te umożliwiają mierzenie pulsu, liczbę kroków czy spalane kalorie. Posiadają też wbudowane tryby sportowe, dzięki czemu są towarzyszami podczas treningu na siłowni lub na powietrzu. Smartwatche Lenovo wyróżnia wodoodporność, design oraz długi czas pracy, który może opiewać nawet do 600 godzin. Posiadają również funkcję monitoringu snu oraz dostęp do powiadomień o otrzymanych SMSach, mailach, powiadomieniach na Facebooku czy połączeniach przychodzących. Szeroki wybór modeli i dostępnych pasków pozwala na stworzenie wielu kombinacji według gustu.  

Na stronie znajdziesz wiele modeli laptopów i smartwatchy Lenovo. Wybierz model odpowiedni do swoich preferencji i potrzeb! 

 

więcej