ting

Mówiący długopis ting

TING to unikalne połączenie technologii z tradycyjną książką. Zawarte w długopisie dźwięki, piosenki, rebusy i rymowanki sprawią, że czytanie książki będzie jeszcze lepszą zabawą! Nauka i ćwiczenie czytania, zagadki na spostrzegawczość, czy quizy – z dźwiękowym długopisem TING wszystko to pójdzie jak z płatka, a wspaniała zabawa będzie gwarantowana.

kup

Nauka języków z TING – szlifowanie prawidłowej wymowy

Długopis dźwiękowy TING perfekcyjnie włada każdym językiem. Dotykając nim słowa, natychmiast je usłyszysz wymówione prawidłowo.

Wielka frajda ze słuchania dla najmłodszych

Dźwięki, piosenki, rebusy i rymowanki sprawią, że czytanie książki będzie jeszcze lepszą zabawą! Nauka i ćwiczenie czytania, zagadki na spostrzegawczość, czy quizy – z dźwiękowym długopisem TING wszystko to pójdzie jak z płatka, a wspaniała zabawa będzie gwarantowana.

Usłysz dźwięki z całego świata

TING sprawi, że zabrzmi cały świat. Za jednym dotknięciem usłyszysz ważne dane i fakty dotyczące miast, państw i mórz, a także wiele innych niespodzianek.

Rzeczowa wiedza w przystępnej słuchance

Posłuchaj dodatkowych informacji zawartych w książkach przyrodniczych i technicznych oraz albumach podróżniczych. Dzięki długopisowi TING w prosty i wesoły sposób usłyszysz głosy ptaków, hałas silnika, dźwiękowe pocztówki z podróży i wiele więcej.

pudełko ting

Nauka języka angielskiego z serią

LEO ENGLISH

pobierz instrukcję użytkowania
Ting. Poznaję pojazdy Opracowanie zbiorowe
4.3/5
44,93 zł
59,90 zł
Ting. Poznaję życie na wsi Opracowanie zbiorowe
4.4/5
44,93 zł
59,90 zł
Ting. Poznaję zwierzęta w zoo Opracowanie zbiorowe
4.5/5
44,93 zł
59,90 zł
Ting, gra edukacyjna Mapa Polski, 01654  
4.2/5
53,99 zł
59,99 zł

Mówiący długopisting

Ożywia książki

Wymagania systemowe dla TING:

- PC lub Mac

- Windows (7/8/10) lub Mac OS X (od 10.6)

- port USB

- połączenie internetowe - potrzebne w przypadku aktualizacji urządzenia

TING ma wbudowany głośnik oraz wejście do podłączenia słuchawek (gniazdo 3,5 mm)

Wymiary TING - 155 mm x 23 mm | Waga: ok. 34 g TING pojemość pamięci: 8 GB (efektywnie ok. 7,4 GB)

kup
opakowanie
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.