ting

Mówiący długopis ting

TING to unikalne połączenie technologii z tradycyjną książką. Zawarte w długopisie dźwięki, piosenki, rebusy i rymowanki sprawią, że czytanie książki będzie jeszcze lepszą zabawą! Nauka i ćwiczenie czytania, zagadki na spostrzegawczość, czy quizy – z dźwiękowym długopisem TING wszystko to pójdzie jak z płatka, a wspaniała zabawa będzie gwarantowana.

kup

Nauka języków z TING – szlifowanie prawidłowej wymowy

Długopis dźwiękowy TING perfekcyjnie włada każdym językiem. Dotykając nim słowa, natychmiast je usłyszysz wymówione prawidłowo.

Wielka frajda ze słuchania dla najmłodszych

Dźwięki, piosenki, rebusy i rymowanki sprawią, że czytanie książki będzie jeszcze lepszą zabawą! Nauka i ćwiczenie czytania, zagadki na spostrzegawczość, czy quizy – z dźwiękowym długopisem TING wszystko to pójdzie jak z płatka, a wspaniała zabawa będzie gwarantowana.

Usłysz dźwięki z całego świata

TING sprawi, że zabrzmi cały świat. Za jednym dotknięciem usłyszysz ważne dane i fakty dotyczące miast, państw i mórz, a także wiele innych niespodzianek.

Rzeczowa wiedza w przystępnej słuchance

Posłuchaj dodatkowych informacji zawartych w książkach przyrodniczych i technicznych oraz albumach podróżniczych. Dzięki długopisowi TING w prosty i wesoły sposób usłyszysz głosy ptaków, hałas silnika, dźwiękowe pocztówki z podróży i wiele więcej.

pudełko ting

Nauka języka angielskiego z serią

LEO ENGLISH

pobierz instrukcję użytkowania

Mówiący długopisting

Ożywia książki

Wymagania systemowe dla TING:

- PC lub Mac

- Windows (7/8/10) lub Mac OS X (od 10.6)

- port USB

- połączenie internetowe - potrzebne w przypadku aktualizacji urządzenia

TING ma wbudowany głośnik oraz wejście do podłączenia słuchawek (gniazdo 3,5 mm)

Wymiary TING - 155 mm x 23 mm | Waga: ok. 34 g TING pojemość pamięci: 8 GB (efektywnie ok. 7,4 GB)

kup
opakowanie