Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Marka
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena (od-do)

Kartki i zaproszenia na Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta, do której przystępują uczniowie szkół podstawowych w trzeciej klasie jest ważnym wydarzeniem zarówno dla nich samych, jak i dla ich bliskich. To uduchowione przeżycie, które idzie w parze ze świętowaniem z całą rodziną. Najczęściej po uroczystościach w kościele wszyscy udają się do restauracji czy do domu na obiad. Goście zwyczajowo przynoszą dzieciom pamiątki komunii i obdarowują je życzeniami. Na empik.com znajdziesz artykuły papiernicze, które mogą się przydać nie tylko zaproszonym na Pierwszą Komunię Świętą, ale i organizującym to wydarzenie.

Najpierw zaproszenia

Zanim nadejdzie dzień Pierwszej Komunii Świętej, a dzieci pójdą do ołtarza, by po raz pierwszy aktywnie uczestniczyć w Eucharystii i przyjąć Pana Jezusa do serca, dziewczęta i chłopcy przygotowują się do przyjęcia sakramentu. Katechetki i księża czy siostry zakonne sposobią dzieci do mszy w kościele. Rodzice również dbają o ich sferę duchową, ale też troszczą się o zarezerwowanie sali na obiad po komunii i wraz z pociechami zapraszają gości na tę ważną uroczystość.

Na empik.com dostępnych jest wiele różnych wzorów zaproszeń komunijnych, które możesz nabyć pojedynczo lub w pakietach, np. po 10 sztuk. Na stronie są także zaproszenia na komunię personalizowane, np. dla chrzestnej czy chrzestnego. Uzupełnij tylko dane osobowe dziecka przystępującego do komunii, wpisz miejsce uroczystości i adres restauracji, w której odbędzie się obiad po mszy.

Życzenia na komunię w estetycznej formie

Sakrament Pierwszej Komunii Świętej jest okazją do złożenia młodym osobom życzeń. Bliscy mogą  podarować dziecku gustowną pamiątkę komunijną. Możesz wybrać kartkę z życzeniami na Pierwszą Komunię Świętą albo np. książeczkę z tekstami biblijnymi czy tubę, w której umieszcza się życzenia. Po latach takie upominki będą przypominały dziecku o tej podniosłej uroczystości.

więcej