Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Komunikacja urządzenia
  • więcej
Liczba złączy
  • więcej
Model
  • więcej

Akcesoria do czytników

Czytniki e-booków to dobry wybór dla wszystkich miłośników czytania. Zaliczasz się do nich? Z pewnością wiesz już, że dzięki czytnikowi możesz zabrać ze sobą na wakacje mnóstwo książek, bez obciążania swojego bagażu, ponieważ wszystkie będziesz miał przy sobie w zdigitalizowanej formie. Czytnik umożliwia czytanie nawet przy braku oświetlenia zewnętrznego – naturalnego czy sztucznego. Zatop się więc w lekturze wtedy, kiedy tylko masz na to ochotę. Użytkowanie czytników e-booków ułatwiają i uprzyjemniają liczne akcesoria, które są do nich przeznaczone.

Ochrona ekranu czytnika

Uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy upadki z wysokości mogą sprawić, że Twój czytnik będzie bezpowrotnie zniszczony. Dlatego zainwestuj w dobre etui, które pozwoli zniwelować ryzyko uszkodzenia urządzenia. U nas kupisz idealnie pasujące etui na swój sprzęt - mamy dziesiątki różnych propozycji.

Czytnik gotowy do użytku

Znasz to uczucie, kiedy właśnie bez reszty zagłębiłeś się w lekturze e‑booka, a nagle okazało się, że bateria jest na wyczerpaniu? Nie dopuszczaj do takich sytuacji i korzystaj z ładowarki do czytnika e‑booków, która szybko go naładuje. Na wszelki wypadek możesz też kupić u nas powerbank – w awaryjnych przypadkach zapewni Ci możliwość dalszego czytania.

Nieograniczone pokłady literatury

Dzięki cyfrowym formatom książek – e‑bookom – możesz gromadzić swoją prywatną biblioteczkę nawet w niewielkiej kawalerce. Co więcej, weźmiesz ją ze sobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz, dzięki czytnikowi e‑booków. Uzupełnij pamięć urządzenia dzięki karcie do czytnika. 

więcej