Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Ocena
Cena

Marka Gembird

Gembird - producent akcesoriów komputerowych

Holenderska marka Gembird powstała w 1997 roku i jest jednym z czołowych dostawców akcesoriów komputerowych na świecie.Pierwszym produktem Gembird'a była listwa przeciprzepięciowa "Silver shield", która, dzięki unikalnemu designowi, solidnej konstrukcji oraz szerokiemu wachlarzowi funkcji, szybko zdobyła uznanie konsumentów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Gembird poszerzał swoją ofertę o nowy asortyment m.in: mobilne rack-owe regały, modularne przełączniki KVM czy bezprzewodowe myszy z panelem dotykowym.

Dyski zewnętrzne od Gembird 

Firma Gembird wprowadziło również na rynek autorskie, innowacyjne rozwiązanie Flexi-Drive - dysków zewnętrznych o dużej pojemności, które pomimo początkowego sprzeciwu konsumentów i fali krytyki, jaka spłynęła na Gembird, w końcu okazały się dla firmy sukcesem.

W latach 2001-2003 Gembird uruchomiło swoje własne fabryki w Chinach. Zgodnie z wizją firmy najważniejszym celem było obniżenie kosztów produkcji, a przy okazji podniesienie jakości oferowanych wyrobów. Dzięki temu przedsięwzięciu, Gembird osiągnął nowy poziom jakości, potwierdzony certyfikatem ISO-9001, a motto “Shaping the perfection” stało się głównym hasłem firmy.

Gamebird jako producent akcesoriów komputerowych

Gamebird rozwija swoją działalność na terenie całej Europy i stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów w branży akcesoriów komputerowych.

Od roku 2001 Gembird regularnie uczestniczy w targach Cebit organizowanych w Niemczech, gdzie ma okazję zaprezentować swoje nowości i szeroką ofertę innowacyjnych produktów. Gemibrid jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród. Firma została doceniona m.in przez popularne magazyny komputerowe, np. PC World, PC Go, ComputerBild.

W 2004 roku Gembird posiadał już 5 własnych oddziałów w Europie, a sieć dystrybucji rozwinęła się w ponad 40 krajach europejskich. A w 2010 firma otrzymała dotację na opracowanie innowacyjnego i proekologicznego urządzenia, e-drukarki, która pozwoliłaby obniżyć koszty eksploatacji oraz zużycie tuszu, tonera i papieru do drukarek. Projekt został wyróżniony przez CES i otrzymał nagrodę „Innowacja roku 2012”.

Oferta marki Gembird

W szerokim asortymencie marki Gembird dostępne są innowacyjne produkty z zakresu akcesoriów komputerowych. Głośniki komputerowe, mikrofony, słuchawki nauszne, drukarki, kamery IP, klawiatury, myszy, czytniki kart pamięci, kable USB, obudowy komputerowe to tylko niewielka część bogatej oferty firmy. Produkty Gembird wyróżniają się wysoką jakością, przystępną ceną oraz cieszą się dobrymi opiniami i uznaniem konsumentów na całym świecie.

więcej