Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Asus

Firma Asus jako popularny producent sprzętu komputerowego wzbogaca swoje produkty coraz nowszymi technologiami, zapewniając im tym samym bezawaryjność i długowieczność. Wśród wielu urządzeń marki Asus dostępne są m.in. akcesoria gamingowe takie, jak słuchawki, klawiatury, myszki gamingowe, dzięki czemu można skompletować cały zestaw gracza. Ponadto w ofercie Asus-a są wewnętrzne komponenty jednostek komputerowych, a w tym płyty główne, karty graficzne lub mocne baterie do laptopa z serii ZenBook i VivoBook. Szukając dobrej klasy projektorów multimedialnych do tworzenia prezentacji, firma Asus może zaproponować modele z opcją wyświetlania obrazu w Full HD.

Laptopy i podzespoły marki Asus

Laptopy Asus od lat cieszą się popularnością wśród różnych grup użytkowników. Najmłodsi najczęściej wykorzystują produkty Asus między innymi jako urządzenia mobilne. Z kolei trochę starsi użytkownicy korzystają z laptopów w domu i biurze. Często kupowane są zestawy składające się z funkcjonalnych routerów Asus, które zapewniają idealną łączność bez ryzyka zawieszania czy obciążeń sieci. W pakietach najczęściej jest dołączany system operacyjny Windows 11 Home, procesor i5-1135g7 z 8GB RAM i 512GB dysku SSD. Wśród dostępnych produktów w ofercie marki są laptopy Asus VivoBook, Asus TUF Gaming czy seria Asus X o wyjątkowej wydajności, których mocne akumulatory pozwalają na długie godziny pracy. Dzięki temu notebook można wszędzie zabrać ze sobą, czy to na spotkanie biznesowe czy na uczelnię. Oprócz tego komputery Asus zawierają bogate wyposażenie w postaci mocnego procesora oraz optymalnej pojemności pamięci RAM, co umożliwia płynne i szybkie działanie.

Najlepiej sprzedające się urządzenia na rynku

Klienci chwalą sobie jakość wykonania, użyte materiały i parametry techniczne co świadczy o ogromnej liczbie sprzedanych urządzeń na całym świecie. Decydując się na zakup produktów od Asus warto wziąć pod uwagę, że spółka to numer 1 na rynku polskim i zagranicznym, o czym świadczą liczne nagrody za wysoką jakość wsparcia klienta i przede wszystkim sztuka tworzenia innowacyjnych i użytkowych produktów.

Monitory od Asus

Przeglądając ofertę Asusa, można znaleźć także monitory o dobrej rozdzielczości obrazu w jakości Full HD. Oprócz tego wyświetlacze mają różnej wielkości matryce w standardach typu IPS, TN czy VA. Z łatwością można dobrać parametry do indywidualnych preferencji i potrzeb.. Warto zwrócić uwagę na obecność w wyposażeniu funkcjonalnych złączy, które pozwolą na przykład na poszerzenie powierzchni użytkowej po sparowaniu z dodatkowym ekranem.

Firma Asus – innowacyjna technologia

Wybierając produkty marki Asus, klienci zapewniają sobie gwarancję wygodnego użytkowania, która łączy się z innymi wartościami dodanymi, m.in. walorami estetycznymi modeli. W kwestii gamingowych urządzeń można liczyć na designerskie efekty i zaopatrzenie we wszelkie niezbędne moduły, wykorzystujące postęp cyfrowy. Asus wciąż stawia na nowe rozwiązania, a tworząc innowacyjne produkty chce zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź co możesz znaleźć w naszym sklepie. Zobacz szeroką ofertę komputerów, monitorów, dysków SSD czy nośników danych w niskich cenach. Przeczytaj dane techniczne, opinie i wybierz dla siebie odpowiedni sprzęt do nauki lub pracy.

więcej