Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Asus

Firma Asus jako popularny producent sprzętu komputerowego wzbogaca swoje produkty coraz nowszymi technologiami, zapewniając im tym samym bezawaryjność i długowieczność. Wśród wielu urządzeń znajdziecie także innowacyjne akcesoria gamingowe takie, jak słuchawki, klawiatury bądź mysze, dzięki czemu bez trudu możecie skompletować cały zestaw gracza.

Ponadto w ofercie traficie na wewnętrzne komponenty jednostek komputerowych, a w tym płyty główne, karty graficzne lub mocne baterie do laptopa z serii ZenBook. Jeśli szukacie dobrej klasy projektorów multimedialnych do tworzenia prezentacji, to firma Asus również wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom, proponując model z opcją wyświetlania obrazu w Full HD.

Komputery Asus

Komputery Asus od lat cieszą się popularnością wśród rzesz różnych grup użytkowników, poczynając od tych najmłodszych, dla których służą jako narzędzie zabawy, a kończąc na starszych, wykorzystujących je do użytku firmowego. Ponadto często wraz z zestawem dobierane są funkcjonalne routery tej marki, zapewniające idealną łączność bez ryzyka zawieszania czy obciążeń sieci.

Wśród dostępnych produktów znajdziecie także sprzęty mobilne takie jak laptopy Asus z serii VivoBook o wyjątkowej wydajności, których mocne akumulatory pozwalają na długie godziny pracy. Dzięki temu taki notebook zabierzecie ze sobą na spotkanie biznesowe bądź na uczelnię. Oprócz tego proponowany model ma bogate wyposażenie w postaci mocnego procesora oraz optymalnej pojemności pamięci RAM, co dodatkowo umożliwia płynne i szybkie działanie.

Monitory Asus

Przeglądając ofertę sklepu, znajdziecie także monitory Asus o dobrej rozdzielczości obrazu w jakości Full HD. Oprócz tego wyświetlacze producenta mają różnej wielkości matryce w standardach typu IPS, TN czy VA, dzięki czemu z łatwością dobierzecie parametry do indywidualnych preferencji i potrzeb zastosowania. Warto zwrócić uwagę na obecność w wyposażeniu funkcjonalnych złączy, które pozwolą na przykład na poszerzenie powierzchni użytkowej po sparowaniu z dodatkowym ekranem.

Firma Asus – innowacyjna technologia

Wybierając produkty marki Asus, zapewniacie sobie gwarancję wygodnego użytkowania, a także z pewnością docenicie walory estetyczne modeli. W kwestii gamingowych urządzeń możecie liczyć na designerskie efekty i zaopatrzenie we wszelkie niezbędne moduły, wykorzystujące postęp cyfrowy, a firma wciąż stawia na nowe rozwiązania.

więcej