Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Cena
Dostępność
Marka
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Pasuje do modelu
  • więcej

Szkła i folie ochronne do smartfonów

Szkła i folie ochronne zapewniają smartfonom skuteczną ochronę przed uszkodzeniami. W naszym asortymencie można znaleźć produkty wielu marek, m.in. Forever, Myscreenprotector, Braders, Alogy, Premiumglass, Etuistudio, Wozinsky, Apgo, 3mk, Mocolo czy Qoltec. Są to akcesoria przystosowane m.in. do telefonów Xiaomi, Apple iPhone, Samsung, Huawei czy Sony.

Szkła hartowane do smartfonów

Szkło hartowane to warstwa ochronna, która zabezpiecza wyświetlacz przed rozbiciem na skutek upadku z wysokości. W wyniku uderzenia dochodzi do pęknięcia szła, podczas gdy ekran pozostaje w nienaruszonym stanie. Wytrzymałość zależy od stopnia twardości materiału – maksymalnie może wynieść 9H.

Hartowane szkło chroni także ekran wraz z jego brzegami przed zarysowaniami na skutek kontaktu z ostrymi przedmiotami, np. nożem, kluczem czy nożyczkami. Niektóre modele są wyposażone w dodatkową powłokę oleofobową, która ochrania wyświetlacz LCD przed widocznymi odciskami palców, tłuszczem i innymi zanieczyszczeniami.

Zabezpieczenie ze szkła hartowanego nie powinno w żadnym stopniu zmniejszać komfortu użytkowania smartfona. Szkło takie jest gładkie, lekkie, cienkie i nie ogranicza czułości dotyku.

Hydrożelowe folie ochronne do telefonów

Można również zabezpieczyć ekran swojego smartfona za pomocą hydrożelowej folii ochronnej. Chroni ona przed zarysowaniami, kurzem oraz różnego typu zanieczyszczeniami. Folia taka jest elastyczna, rozciągliwa, przyjemna w dotyku, lekka i łatwa do wyczyszczenia. Folie hydrożelowe nie zginają się na rogach, nie mają wpływu na czułość dotyku ani sposób wyświetlania barw na wyświetlaczu.

Szkła hybrydowe

Szkło hybrydowe jest rozwiązaniem łączącym zalety folii oraz szkła hartowanego. Produkt taki cechuje się jednocześnie dużą elastycznością i wytrzymałością, zapewniając skuteczną ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniem wyświetlacza. Najczęściej składa się z kilku warstw z różnych tworzyw, w tym silikonowego podkładu o właściwościach amortyzujących uderzenia.

Przejrzyj szkła i folie ochronne z naszego asortymentu i znajdź produkt przystosowany do twojego modelu telefonu.

więcej