Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Pasuje do modelu
  • więcej

Etui i pokrowce

Smartfon jest urządzeniem, które towarzyszy nam w pracy, w szkole, na uczelni i nie tylko. Już kilkuletnie dzieci mają swoje telefony komórkowe, pozwalające na utrzymywanie kontaktu z rodzicami czy z rówieśnikami. Równie często jak smartfony wykorzystywane są smartwatche i smartbandy, które mają wiele funkcji sportowych, ale i telefonicznych. Takie urządzenia wyposażone są w ekran, który może być mało odporny na zarysowania czy innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dlatego warto chronić swoje smartfony, smartwatche i smartbandy dziękiodpowiednim etui i pokrowcom czy szybkom zabezpieczającym i foliom. Pełen zakres takich akcesoriów do telefonów i smart urządzeń elektronicznych prezentujemy na Empik.com. 

Etui na telefony od różnych producentów 

Poszczególne modele telefonów komórkowych różnią się nie tylko opcjami i parametrami technicznymi, ale również wielkością, rozmieszczeniem strategicznych przycisków nawigacyjnych czy obiektywów kamer z przodu i z tyłu smartfona. Z tego względu etui musi być dopasowane do konkretnego modelu telefonu. Inne są etui na iPhone`y, produkowane przez Apple, a inne w przypadku popularnych Samsungów, Xiaomi czy Huawei.

W poszukiwaniu pokrowców na telefony sprawdź zatem w pierwszej kolejności, do jakich modeli smartfonów są one przeznaczone. Możesz skorzystać przy tym z zawężenia wyników wyszukiwania umieszczonego po lewej stronie na Empik.com. Etui może mieć postać otwieranej książeczki czy też pokrowca, otwieranego od góry lub od dołu urządzenia. Dzięki takiej konstrukcji rozwiązanie to pozwala na wygodne ustawienie smartfona, np. na biurku, i oglądanie treści wideo. Możesz również wybierać nie tyle pokrowce, co okładki na tylną część telefonu. Chronią one przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zwykle wraz z okładką czy etui na telefon otrzymujesz dodatkowe szkło zabezpieczające na ekran.

 Etui na inne urządzenia elektroniczne

Poza pokrowcami na telefony, na Empik.com przygotowaliśmy dla Ciebie etui na Kindle, czyli na popularny czytnik ebooków. Dużą grupę asortymentową w naszym sklepie stanowią również pokrowce na smartwatche. Sprawdź też paski do smartbandów – w różnych kolorach, o różnych wzorach i kształtach. Dzięki etui do smartbanda szybko odmienisz wygląd takiego urządzenia. Zwykle wystarczy, byś przełożył „pastylkę” czy kluczowy element sprzętu nadgarstkowego do nowego paska do smartbanda, by móc go dalej nosić.


Chcesz kupić metalowy pasek do swojego smartbanda? Interesują Cię kolorowe etui na telefony i czytniki ebooków? U nas znajdziesz te wszystkie rozwiązania.  

więcej