Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Rozdzielczość
  • więcej
Komunikacja urządzenia
Zasięg
  • więcej
Typ myszy

Myszki przewodowe

Pomimo dużej oferty myszek bezprzewodowych, te przewodowe wciąż cieszą się bardzo dużym powodzeniem i chętnie są wybierane przez użytkowników komputerów. Nadal mają one bowiem wiele do zaoferowania, a niektóre ich cechy charakterystyczne takie jak: szybka komunikacja z komputerem i tym samym minimalizacja opóźnień oraz duża precyzja działania niezmiennie są elementami najbardziej pożądanymi przez wiele osób, niezależnie od specyfiki ich pracy przy komputerze.

Myszki gamingowe

Myszki przewodowe są bardzo dobrym wyborem dla graczy. Ich duża precyzja oraz szybkość działania gwarantują niezakłóconą rozgrywkę oraz realizację stawianych w grze celów. Myszki gamingowe zostały wyposażone w większą od standardowej ilość przycisków (w zależności od modelu nawet do kilkunastu), które odpowiednio skonfigurowane, znacząco ułatwiają sterowanie grą. Charakteryzuje je wysoka rozdzielczość, nawet do 16000 DPI, którą dodatkowo można zmieniać w zależności od potrzeb aktualnej rozgrywki. Nie bez znaczenia pozostaje również strona wizualna - od najbardziej stonowanych modeli aż po te futurystyczne, wyposażone nawet w kilkanaście, różnokolorowych diod LED.

Myszki ergonomiczne

Nasza oferta zawiera ergonomiczne myszki, np. marki Tehly, Hama lub Delux, które przeznaczone są dla osób spędzających długie godziny przy komputerze, których praca polega na intensywnym operowaniu myszą oraz tych, u których wystąpiły objawy bólowe ze strony nadgarstka, dłoni, palców lub barku. Pionowy kształt myszek zapewnia bardziej naturalny chwyt, nie powodujący napięć w strukturach dłoni i ręki, co skutecznie eliminuje istniejące już bóle oraz zapobiega pojawianiu się kolejnych.

Trackball - nowy rodzaj myszki

Osoby pracujące przy małych biurkach z pewnością rozważyć mogą wybór trackballa, który nie wymaga poruszania nim do nawigowania kursorem. Funkcję tę przejęła bowiem, znajdująca się w centralnej części lub pod kciukiem kulka sterująca. Ten nowy rodzaj myszy szczególnie doceniają osoby pracujące w arkuszach kalkulacyjnych oraz programach projektowych. Co istotne, kształt trackballi również w dużym stopniu pozwala zniwelować napięcia w nadgarstku i zapobiegać powstawaniu bolesnych przeciążeń.

Sprawdź naszą ofertę myszek przewodowych i zdecyduj, która z nich zwiększy przyjemność  i komfort twojej pracy przy komputerze.

więcej