Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o prawie cywilnym

Prawo cywilne to bardzo obszerna dziedzina prawa, która normuje stosunki majątkowe i niemajątkowe pomiędzy podmiotami prywatnymi i fizycznymi. Książki o prawie cywilnym poruszają więc między innymi takie zagadnienia jak prawo pracownicze, spadkowe, majątkowe, rodzinne czy prawo dóbr materialnych. Tematyka ta dotyczy wszystkich obywateli, przez co literatura o prawie cywilnym może zainteresować nie tylko osoby zawodowo związane z palestrą, ale także wszystkich, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę w tych tematach.

Kodeksy prawa cywilnego, komentarze, opracowania zbiorcze

Nasza propozycja książek o prawie cywilnym zawiera pozycje niezbędne studentom prawa, a także adwokatom, sędziom, radcom prawnym oraz wszystkim osobom wykonującym zawód prawniczy, które muszą posiadać wiedzę na temat aktualnie obowiazujących zapisów prawa. W naszej ofercie odnaleźć można kodeksy, komentarze oraz opracowania zbiorcze z zakresu prawa rodzinnego, gospodarczego i handlowego, rzeczowego i spadkowego oraz wielu innych gałęzi prawa cywilnego. Dopełnieniem tematycznym w tym zakresie są liczne opracowania kodeksu postępowania cywilnego, który reguluje całość sądowego procesu cywilnego.

Książki o prawie cywilnym dla każdego

Oferowana przez nas literatura z zakresu prawa cywilnego to także opracowania regulacji prawnych konkretnych zagadnień takich jak: rozwód, prawa lokatorskie i konsumenckie, alimenty, prawa autorskie oraz wiele innych tematów regulowanych zapisami prawa cywilnego. Oprócz rzeczowego i przystępnego omówienia danego problemu, w opracowaniach tych często odnaleźć można najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi na nie oraz wzory pism niezbędne w postępowaniu urzędowym. Tego typu książki mogą więc okazać się konkretnym wsparciem i pomocą podczas rozwiązywania wielu problemów natury prawnej.

Niezależnie czy jesteś osobą zawodowo związaną z prawem, czy tylko szukasz konkretnych odpowiedzi z tego zakresu, sprawdź naszą ofertę książek o prawie cywilnym i wybierz tę, która może być dla ciebie najbardziej pomocna.

więcej