Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Thrillery

Dreszczowce, które wywołują u czytelników poczucie niebezpieczeństwa, napięcia i niepewności, a nawet strachu, cieszą się wyjątkowo dużą popularnością. Książka-thriller to świetna pozycja dla osób, które kochają suspens i lubią przeżywać historię razem z bohaterami powieści. Znajdziesz tutaj bestsellery, jak i najlepsze nowości, od czołowych pisarzy. Dzielą się również na te bardziej psychologiczne, kryminalne lub skupione wokół tajemnicy. Wszystkie te książki łączy jednak to, że potrafią nawet w odważnym człowieku uczucie niepokoju.

Książki, które trzymają w napięciu

Popularne i bodaj najlepsze thrillery-książki wyszły spod ręki m.in. Stephena Kinga, Lee Childa, Kena Folleta, Fredericka Forsytha, Dana Browna czy Agathy Christie. O gatunek zahacza w swoich powieściach także część polskich pisarzy, takich jak np. Ryszard Ćwirlej, Zygmunt Zeydler-Zborowski czy Marek Krajewski. W powieściach-dreszczowcach, oprócz bardzo częstych wątków kryminalnych, możemy również znaleźć elementy sensacyjne, które pomagają przyspieszać akcję, a przy okazji tempo bicia naszego serca.

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie bogatą ofertę setek różnych dreszczowców, od kilkudziesięciu różnych autorów. Tak zróżnicowana oferta daje nam pewność, że wszyscy znajdą to, czego szukają i potrzebują. Skorzystaj z menu po lewej by łatwo dotrzeć do ulubionej serii czy autora.

Jeśli chcesz poczuć dreszczyk niepewności i emocji – koniecznie sięgnij po oferowane tutaj thrillery!

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego