Czytaj z Albikiem

Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Seria
Cena
Ocena

Seria Czytaj z Albikiem

“Czytaj z Albikiem” to rozbudowana seria edukacyjna dla dzieci licząca kilkadziesiąt tytułów dostosowanych do różnych poziomów rozwoju dziecka. Cykl ten wyróżnia nietypowa forma przekazywania wiedzy. Do każdej książeczki dołączone jest interaktywne pióro, które opowiada ciekawe historie i bajki, odtwarza muzykę i różnorodne dźwięki, śpiewa piosenki oraz realizuje quizy z pytaniami dla najmłodszych. To sprawia, że seria “Czytaj z Albikiem” jest niezwykle aktywizująca, a dzieci świetnie się przy niej bawią. “Czytaj z Albikiem” to praca zbiorowa, której publikacją zajmuje się wydawnictwo Albi.

“Czytaj z Albikiem” dla dzieci w różnym wieku

Pośród książek z serii “Czytaj z Albikiem” można znaleźć tytuły skierowane do przedszkolaków, a także do dzieci w wieku szkolnym. Każda książeczka porusza inną tematykę i oferuje dostosowaną do poziomu rozwoju trudność zadań. Książki “Czytaj z Albikiem” to nie tylko edukacyjna treść, ale także zabawne gry, quizy i zgadywanki.

Za pomocą serii “Czytaj z Albikiem” dziecko może utrwalać naukę pisania, czytania, liczenia, rozpoznawania kolorów, kształtów, pór roku i odgłosów zwierząt. Usłyszy ciekawostki na temat świata przyrody, nauczy się rozróżniać zawody, środki transportu, instrumenty muzyczne i kraje Europy. Zdobędzie wiedzę o wszechświecie i pozna ciało człowieka i nauczy się odczytywać zegar. Książki “Czytaj z Albikiem” oferują także możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego.

Zestaw “Czytaj z Albikiem”

Wydawnictwo Albi proponuje także wieloelementowe zestawy “Czytaj  z Albikiem” w komplecie z elektronicznym piórem, ładowarką i kablem USB. Dostępne są tu m.in takie tytuły, jak “Czytaj z Albikiem. Wesoła Nauka”, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki tej publikacji dziecko ma szansę w szybkim czasie i w przyjazny sposób opanować wiele umiejętności potrzebnych na danym etapie rozwoju.

Zbierz całą serię zabawnych książeczek z serii “Czytaj z Albikiem” i pokaż swojemu dziecko, że nauka może być prosta, zabawna i przyjemna.  

więcej