Ulica Czereśniowa

Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Wybrani autorzy
Seria
  • więcej
Cena
Ocena

Seria: ulica czereśniowa usuń

Książki Ulica Czereśniowa

„Ulica Czereśniowa” jest serią książek stworzonych przez niemiecką ilustratorkę i graficzkę Rotraut Susanne Berner. Są to publikacje przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Wśród książeczek znajdują się m.in. następujące tytuły: „Wiosna na ulicy Czereśniowej”, „Ania z ulicy Czereśniowej” czy „Michał i Psikus z ulicy Czereśniowej”. Cała seria stała się bestsellerem wśród literatury dziecięcej.

„Ulica Czereśniowa” – książki dla dzieci

Wydarzenia z serii „Na ulicy Czereśniowej” rozgrywają się w niewielkim miasteczku, w którym mieszka wielu sympatycznych bohaterów. Każdy z nich bierze udział w pasjonujących przygodach. Autorka ukazuje pogodne miasto w różnych porach roku.

Lektura książek pozwala dziecku na wymyślanie własnych dialogów i współtworzenie historyjki stworzonej przez autorkę. Bohaterowie udają się m.in. do fryzjera, na festyn, organizują urodziny, wybierają się na lody czy na spacer przy świetle księżyca. W publikacjach znajduje się wiele kolorowych ilustracji.

„Na ulicy Czereśniowej” – książki edukacyjne

Seria ilustrowanych książek „Ulica Czereśniowa” pomaga dziecku rozwijać umiejętność mówienia i nazywania przedmiotów czy czynności. Najmłodszy czytelnik poprzez spoglądanie na bogatą oprawę graficzną książki jest w stanie coraz lepiej opisywać i rozumieć otaczający go świat. Dzięki edukacyjnym książeczkom „Ulica Czereśniowa” dziecko rozwija także spostrzegawczość, uczy się koncentrować na szczegółach i ćwiczy wyobraźnię.

„Przepisy na cztery pory roku” od mieszkańców ulicy Czereśniowej

Autorka Rotraut Susanne Berner we współpracy z Dagmar von Cramm stworzyła książkę „Wielkie gotowanie na ulicy Czereśniowej”. Jest to zbiór przepisów dla małych kucharzy i ich rodziców. Bohaterowie znani dzieciom podpowiadają, jak przyrządzać zdrowe potrawy z sezonowych produktów spożywczych. Książka zawiera także zbiór ciekawostek o gotowaniu i roślinach, które można wykorzystać w kuchni.

Sprawdź naszą ofertę bogato ilustrowanych książeczek z serii „Na ulicy Czereśniowej”. Wybierz pozycję, która zainteresuje Twoją pociechę i wspomoże jej rozwój.

więcej