Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Kraj Wydania
Seria
  • więcej
Wyczyść filtry

Seria: tokyo revengers usuń

Manga Tokyo Revengers

Tokyo Revengers to shonen manga napisana i zilustrowana przez Kena Wakui. Po raz pierwszy ukazała się w Weekly Shonen Magazine w marcu 2017 roku. Polski nakład realizowany jest przez wydawnictwo Waneko od 2021 roku. Na podstawie serii powstał film live-action oraz serial anime, wyprodukowany przez studio Liden Films.

Takemichi cofa się w czasie

26-letni Takemichi Hanagaki nie jest szczególnie zadowolony ze swojego życia. Znużony beznadziejną pracą większość czasu spędza w swoim obskurnym lokum, ubolewając nad pechem w miłości. Na dodatek pewnego dnia dowiaduje się, że jego nastoletnia sympatia - Hinata Tachibana została zamordowana przez groźny gang Tokyo Manji. Zrozpaczony mężczyzna przypadkowo przenosi się dwanaście lat do tyłu i postanawia zmienić bieg historii. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jak wiele czynników odpowiada za obecny kształt rzeczywistości.

Dlaczego warto sięgnąć po mangę Tokyo Revengers?

Tokyo Revengers to manga łącząca w sobie dramat obyczajowy i science-fiction, pełna emocjonujących zwrotów akcji oraz tajemnic. Pojawiają się w niej m.in. motywy przyjaźni, pierwszych miłości i dorastania, a główny bohater zostaje postawiony przed trudnymi wyborami, które mogą poważnie zaważyć o losach przyszłości. Nigdy do końca nie wiadomo komu można zaufać, a pozornie drobne zmiany mogą mieć olbrzymie znaczenie.

Manga Tokyo Revengers zaliczana jest do gatunku shonen. Są to treści przeznaczone dla chłopców, jednak znajdują one fanów także poza pierwotnie docelową grupą. Dzięki zróżnicowaniu wątków, przygody Takemichiego mogą zainteresować zarówno zwolenników fantastyki, jak i opowieści realistycznych.

W naszym asortymencie można znaleźć wszystkie przetłumaczone tomy serii Tokyo Revengers. Sięgnij po wybrany egzemplarz i wybierz się w zawiłą podróż do przeszłości razem z Takemichim!

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego