Krok po kroku

Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Wybrani autorzy
Cena
Ocena

Pierwsze lata w życiu malucha są niezwykle istotne w jego prawidłowym rozwoju. Dlatego tak ważne jest, aby od najmłodszych lat czytać i dawać w prezencie pociesze takie prezenty jak książki dla dzieci. „Krok po kroku” to seria, która będzie doskonałym prezentem już dla kilkunastomiesięcznych maluchów.

W zależności od rodzaju, lektury te pomogą w nauce słówek, ułatwią zasypianie, przygotują do rozstania ze smoczkiem czy też podpowiedzą, jak właściwie zachować się u lekarza, w przedszkolu czy w różnych miejscach publicznych. Każda książka „Krok po kroku” będzie rozbudzała wyobraźnię i ciekawość świata, odpowie na ważne pytania, jak i będzie pomocna w nauce wielu zjawisk – a to wszystko zamknięte na kilku stronach przystępnie napisanej treści. Wszystko to sprawia, że ta seria cieszy się naprawdę dużą popularnością.

Wszystkie książki dla dzieci z serii „Krok po kroku” zostały wydane na wytrzymałym materiale, co sprawia, że będą mogły służyć przez długi czas. Ponadto, każdy tytuł jest pięknie ilustrowany, a maluchy często nie mogą się oderwać od przeglądania kolejnych stron tych historii.

Sprawdź różne tytuły z tej serii i zapewnij maluchowi właściwy rozwój!

więcej