Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Manga Hanako - Duch ze Szkolnej Toalety

Hanako Duch ze Szkolnej Toalety to manga z gatunku shonen, która została napisana i zilustrowana przez zespół AidaIro – duet złożony z pisarza (pseudonim Aida) i ilustratora (pseudonim Iro). Obecnie ma 16 tomów wydawanych od 2014 roku. Nakład polski dostępny jest od października 2020 roku. Manga została zekranizowana w formie serialu anime zyskując popularność i nowych fanów.

Duch ze szkolnej legendy

Według legendy, Hanako jest potężną zjawą, która nawiedza jedną ze szkolnych toalet i za odpowiednią zapłatą może spełnić czyjeś życzenie. Nastolatka Nene Yashiro postanawia sprawdzić prawdziwość opowieści, wywołując zjawę, by ta pomogła jej spełnić największe marzenie i rozwiązać problemy miłosne. Ku zdziwieniu dziewczyny zamiast potężnej zjawy pojawił się duch chłopaka. Na dodatek realizacja jej życzenia stała się kłopotliwa, a paranormalne kontakty z duchem przyniosły za sobą niebezpieczeństwo i zmusiły ją do pozostania jego niewolnicą. Ewoluująca relacja zjawy i uczennicy przeplatana jest elementami romansu i komedii, ukazując gatunkową różnorodność.

Manga z założenia dla chłopców

Shonen-manga jest gatunkiem japońskich komiksów przeznaczonych z założenia dla chłopców. Dominują w nich wątki walk, bitew, transformacji, przygód, robotów i silnych bohaterów. Zaliczane są do tego gatunku także mniej drastyczne dzieła o tematyce np. romantycznej, opisywane z punktu widzenia chłopaka. Ponadto najczęściej są opisywane sceny walki i historie pierwszoplanowych postaci płci męskiej. Mangi z gatunku shonen, podobnie jak seria Hanako, mają nie tylko fanów, ale też liczne fanki.

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie tomy mangi Hanako Duch ze Szkolnej Toalety, a także artbooki i podobne dodatki do popularnej serii. Sprawdź i wybierz coś dla siebie!

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego