Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Najlepsze i najpopularniejsze pomoce szkolne i lektury

Kategoria ta gromadzi najpopularniejsze lektury i pomoce szkolne do szkoły podstawowej oraz średniej. Można zapoznać się z zestawieniem TOP 100 obecnego roku, minionego roku, a także ostatniego tygodnia lub miesiąca. Istnieje także możliwość sortowania pozycji według nowości z 30 i 90 dni.

Najpopularniejsze lektury

Wśród najpopularniejszych lektur szkolnych znajdują się dzieła klasyków, w tym Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Stefana Żeromskiego, Ignacego Krasickiego, Aleksandra Fredry, Henryka Sienkiewicza, Bolesława Prusa, Jana Kochanowskiego czy Elizy Orzeszkowej. Nie brakuje również pozycji współczesnych pisarzy i poetów. Sporo lektur z listy TOP 100 (takich jak np. Pan Tadeusz czy Zbrodnia i kara) zostało wydanych w ramach znanych serii wydawniczych, np. Kolorowa Klasyka, Twoje Lektury, Kanon Lektur czy Klasyka Literatury.

W naszym asortymencie znajduje się wiele bestsellerowych lektur opublikowanych z opracowaniami. Uczeń może korzystać m.in. z charakterystyki bohaterów, streszczeń, planów wydarzeń, propozycji tematów rozprawek czy wskazówek interpretacyjnych. Opracowania lektur są pomocne zarówno w przygotowaniu się do sprawdzianów szkolnych, wypracowań czy egzaminów, w tym matury oraz sprawdzianu ósmoklasisty.

Najlepsze pomoce szkolne

Zestawienie obejmuje również najpopularniejsze pomoce szkolne do szkoły podstawowej i średniej. Ukazały się one m.in. w ramach serii Repetytorium - Szkoła Podstawowa, Egzamin Ósmoklasisty, Oldschool – Stara Dobra Szkoła, Dasz Radę!, Teraz Matura, Zdasz.To, Matura na 100%, Repetytorium Maturzysty czy ABC Maturzysty.

Pomoce szkolne z naszej oferty pozwalają powtórzyć materiał z różnych przedmiotów przed sprawdzianem i ważnym egzaminem. W książkach tych można znaleźć wiedzę przedstawioną w pigułce, testy, sposoby rozwiązania zadań krok po kroku czy przykładowe arkusze egzaminacyjne z prawidłowymi odpowiedziami. Przyswojenie informacji ułatwiają tabele, ilustracje, zdjęcia, schematy, wykresy, mapy mentalne czy infografiki.

Zapoznaj się z naszym zestawieniem najpopularniejszych lektur szkolnych i opracowań. Wybierz pozycję, dzięki której przygotowanie do lekcji i egzaminów będzie znacznie łatwiejsze.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego