Romanse mafijne

Filtruj
Kategorie
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawnictwo
  • więcej
Cena
Ocena

Romanse mafijne

W kategorii tej znajdują się romanse mafijne, czyli książki o mafii i miłości. Niektóre z nich ukazały się w ramach bestsellerowych serii, np. „Zakochani w mafii”, „Grzechy mafii” czy „Bracia Vedetti”. Do autorów powieści zaliczanych do tego gatunku zaliczają się m.in. Cora Reilly, Kinga Litkowiec, Aleksandra Możejko czy Anna Wolf. Książki z tego gatunku mogą sprawdzić się jako np. wyjątkowy prezent na dzień kobiet.

Książki o mafii – romans z mafią w tle

Romans mafijny to książka, która ukazuje historię miłosną w niebezpiecznym świecie gangsterów.     Zwykle główna bohaterka ulega przystojnemu i bogatemu mafiosowi, który okazuje się być okrutną i nieznającą litości osobą. Wchodzi z nim w toksyczny związek, pełen namiętności i pożądania. Musi przy tym mierzyć się z realiami mafijnej rzeczywistości, w której obowiązują bezwzględne zasady. Poznaje jego fascynujące, a zarazem mrożące krew w żyłach tajemnice. Nieraz uczestniczy w przemycie narkotyków i broni, a nawet jest świadkiem krwawych egzekucji.

Książki o tematyce mafii i miłości obfitują w przebiegłe intrygi, zdrady, kłamstwa, spiski oraz pragnienie zemsty. Bohaterowie pochodzący z zupełnie innych światów, wbrew zdrowemu rozsądkowi i wszelkiej logice zaczynają się spotykać, a następnie budować związek. Miłość w realiach mafijnego świata okazuje się jednak trudniejsza oraz bardziej skomplikowana, niż mogliby przypuszczać.

Książki erotyczne o mafii

W naszym asortymencie znajdują się książki erotyczne o mafii, które zawierają odważne opisy scen seksu. Romans komplikuje dotychczasowe życie bohaterów i wprowadza ich w świat, którego dotąd nie znali. Początkowe pożądanie przeradza się w miłość oraz przywiązanie. Bezwzględni gangsterzy zaczynają pokazywać swoją prawdziwą twarz, a także ujawniać skrywane słabości i zranienia z przeszłości.

Sprawdź proponowane książki o mafii i znajdź wśród nich pozycję opisującą namiętną historię o miłości w niebezpiecznym świecie gangsterskim.

więcej