Baśniobór

Filtruj
Kategorie
Polecane
Dostępność
Cena
Ocena

Baśniobór - książki

Brandon Mull, autor książek dla dzieci i młodzieży z serii Baśniobór, ma na swoim koncie wyróżnienia i nagrody za swoją twórczość. Jego lektury zostały do tej pory sprzedane już w milionach egzemplarzy i znajdowały się na prestiżowych listach bestsellerów, np. New York Timesa. Dlaczego tak wielką popularnością cieszy się seria Baśniobór? Książki dla dzieci i młodzieży z tego cyklu należą do cyklu fantasy, w którym nie brak magii, przygód, ale i ważnych wątków oraz lekcji, które można przenieść na świat realny. Stanowią zatem doskonałą lekturę dla osób młodszych i pomagają im pokochać czytanie.

Rozmaite wróżki, smoki, olbrzymy, centaury, a nawet czarownice czy chochliki – to tylko niektóre magiczne stworzenia, które skrywa każda książka dla dzieci z serii Baśniobór. Dotychczas, w ramach cyklu, ukazały się takie tytuły jak: „Plaga cieni”, „Gwiazda wieczorna wschodzi”, „Tajemnicze smoczego azylu”, „Klucze do więzienia demonów” oraz „Przewodnik opiekuna”. Polecamy również inne tytuły od Brandona Mulla – dużą popularnością cieszy się także seria Smocza Straż.

Kup odpowiednie tomy i na własny oczy sprawdź co sprawia, że miliony dzieci i młodzieży na całym świecie nie mogą oderwać się od opowiadanych w nich historii!

więcej