Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Oprawa
Autor
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej
Okres historyczny

Książki o II Wojnie Światowej

Jesteś na odpowiedniej stronie, jeśli interesuje Cię historia i tematyka II Wojny Światowej. Znajdziesz u nas tysiące pozycji pozwalające poznać, poszerzyć wiedzę i spróbować zrozumieć te czarne karty historii ludzkości.

Książki polityczne o II Wojnie Światowej

Jedne z najważniejszych spotkań czy decyzji politycznych, które później decydowały o kształcie Europy i reszty świata, działy się podczas lub niedługo po II Wojnie Światowej. Z tego powodu jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kogo interesują kulisy światowej polityki i historie, które stały za decyzjami wpływającymi na życie milionów ludzi. O polityce szczególnie dużo można wyczytać w biografiach przywódców państw z tamtego okresu.

Książki te ułatwią również zrozumienie atmosfery lat 40. XX wieku, a także pomogą odkryć tajemnice skrywane dotychczas wyłącznie w tajnych i niedostępnych dokumentach.

Książki militarne o II Wojnie Światowej

Okres wojen zawsze interesuje osoby zainteresowane militariami, wojskiem, bitwami czy oblężeniami. W naszej ofercie znajdziesz także książki o historii szeroko pojętej broni używanej podczas II Wojny Światowej: pistoletów, karabinów, czołgów czy samolotów. Dzięki pracy wielu pasjonatów, będziesz mógł przeczytać o bitwach, używanych broniach, technologii, która ostatecznie decydowała o wygraniu jednej strony, czy również o podejmowanej taktyce.

Książki o życiu podczas II Wojny Światowej

Bardzo ważną i interesującą literaturą jest ta przedstawiająca życie zwykłych ludzi podczas II Wojny Światowej. Dzienniki, raporty i sprawozdania ludzi żyjących w tamtych czasach są dzisiaj niezwykle cennymi dowodami, dzięki którym możemy poznać jak wyglądało życie zwykłych ludzi i jak wojna wpłynęła na nich i ich całe życie.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.