Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Oprawa
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej
Okres historyczny
  • więcej

Książki o II Wojnie Światowej

Jesteś na odpowiedniej stronie, jeśli interesuje Cię historia i tematyka II Wojny Światowej. Znajdziesz u nas tysiące pozycji pozwalające poznać, poszerzyć wiedzę i spróbować zrozumieć te czarne karty historii ludzkości.

Książki polityczne o II Wojnie Światowej

Jedne z najważniejszych spotkań czy decyzji politycznych, które później decydowały o kształcie Europy i reszty świata, działy się podczas lub niedługo po II Wojnie Światowej. Z tego powodu jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kogo interesują kulisy światowej polityki i historie, które stały za decyzjami wpływającymi na życie milionów ludzi. O polityce szczególnie dużo można wyczytać w biografiach przywódców państw z tamtego okresu.

Książki te ułatwią również zrozumienie atmosfery lat 40. XX wieku, a także pomogą odkryć tajemnice skrywane dotychczas wyłącznie w tajnych i niedostępnych dokumentach.

Książki militarne o II Wojnie Światowej

Okres wojen zawsze interesuje osoby zainteresowane militariami, wojskiem, bitwami czy oblężeniami. W naszej ofercie znajdziesz także książki o historii szeroko pojętej broni używanej podczas II Wojny Światowej: pistoletów, karabinów, czołgów czy samolotów. Dzięki pracy wielu pasjonatów, będziesz mógł przeczytać o bitwach, używanych broniach, technologii, która ostatecznie decydowała o wygraniu jednej strony, czy również o podejmowanej taktyce.

Książki o życiu podczas II Wojny Światowej

Bardzo ważną i interesującą literaturą jest ta przedstawiająca życie zwykłych ludzi podczas II Wojny Światowej. Dzienniki, raporty i sprawozdania ludzi żyjących w tamtych czasach są dzisiaj niezwykle cennymi dowodami, dzięki którym możemy poznać jak wyglądało życie zwykłych ludzi i jak wojna wpłynęła na nich i ich całe życie.

więcej

TOP – Książki o geopolityce

zobacz więcej
TOP
Factfulness
3 Factfulness Rosling Hans
4.6/5
24,58 zł
39,00 zł
TOP
Zełenski
6 Zełenski Rogacin Wojciech
4.6/5
25,58 zł
42,99 zł
TOP
Zachowuj się
7 Zachowuj się Sapolsky Robert M.
4.8/5
56,78 zł
89,00 zł
TOP
Czerwony głód
13 Czerwony głód Applebaum Anne
4.5/5
37,82 zł
59,99 zł
TOP
Planeta Piołun
15 Planeta Piołun Zabużko Oksana
4.4/5
29,63 zł
46,99 zł
TOP
Trolle Putina
16 Trolle Putina Aro Jessikka
4.6/5
33,29 zł
49,99 zł
TOP
Nadchodzi zima
19 Nadchodzi zima Kasparow Garri
4.8/5
37,49 zł
49,99 zł