Wydawnictwo Niezwykłe

Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawnictwo
Cena
Ocena

Wydawnictwo Niezwykłe

Wydawnictwo Niezwykłe powstało w 2017 roku w Grojcu. Założyło je  rodzeństwo, Barbara Marszałek i Dariusz Marszałek, który prowadzi również wydawnictwo historyczne Napoleon V. Oficyna ma logo w postaci dmuchawca, zaprojektowane przez graficzkę Paulinę Klimek.

Książki wydawnictwa Niezwykłego

Książki Wydawnictwa Niezwykłego zaliczają się do różnych gatunków literatury, w tym kryminałów, romansów, fantasy, science-fiction, horrorów, thrillerów, powieści historycznych i literatury pięknej. W większości powieści pojawia się wątek miłosny, ukazany z kobiecej perspektywy.

Wydawnictwo Niezwykłe – kryminały i romanse

W asortymencie Wydawnictwa Niezwykłego znajduje się wiele książek o trudnej i namiętnej miłości. Najczęściej są to mroczne kryminały i romanse, w tym „For Sure Not You” Weroniki Ancerowicz, „Złączeni honorem” Cory Reilly, „Odrodzony” Agnieszki Bruckner czy „Cena pocałunku” Lindy Kage.

Bohaterowie ukrywają przed sobą tajemnice z przeszłości i zmagają się z traumami. Kochanków dzieli niemal wszystko – różnica wieku, osobowość czy status społeczny – lecz nie są w stanie oprzeć się pożądaniu. Nieraz narastające uczucie okazuje się dla nich wyniszczające. W powieściach dominuje skomplikowana, wielowątkowa fabuła oraz atmosfera pełna napięcia.

Książki fantasy Wydawnictwa Niezwykłego

Wydawnictwo Niezwykłe wydaje również powieści fantastyczne, science-fiction i horrory. Do przykładowych tytułów zaliczają się m.in. „Królowa Ruin” K. F. Beene, „Naila z Latającej Doliny” Mai Haber czy „Świt Onyksu” Kate Golden.

Są to książki, których akcja rozgrywa się w rozbudowanych światach. Pojawia się w nich magia oraz różne postaci fantasy, w tym demony, smoki, duchy, wampiry, wilkołaki czy czarownicy. Często główna bohaterka zakochuje się w bohaterze z innego świata i w imię miłości jest gotowa nawet na największe poświęcenie.

Zapoznaj się z naszym asortymentem książek, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Niezwykłego. Wybierz spośród nich pozycję, która wzbudza twoje zainteresowanie.

 

więcej