P.S. Herytiera „Pizgacz"

P.S. Herytiera lub „Pizgacz” to Katarzyna Barlińska, młoda polska pisarka, autorka powieści psychologicznych z serii „Trylogia Hell” - „Start a Fire”, które od samego początku zyskały ogromną popularność wśród czytelników. Herytiera zadebiutowała publikując swoje opowiadania na platformie Wattpad. Obecnie na rynku dostępne są książki P.S. Herytiery w papierowym wydaniu. 

 

Podstawowe dane:

Opis autorki

P.S. Herytiera (Pizgacz) – książki wyrosłe z internetowego sukcesu

Katarzyna Barlińska od 2016 roku publikowała swoje teksty w Internecie, na platformie literackiej dla amatorów Wattpad. Używała pseudonimu P.S. Herytiera lub „Pizgacz”. Pisząc w sieci, zyskała sobie setki tysięcy czytelników – w mediach społecznościowych także powstały grupy fanów jej twórczości. Na fali tego sukcesu, P.S. Herytiera nawiązała współpracę z wydawnictwami Editio Red i BeYa (grupa Helion), a w 2022 roku ukazały się dwie pierwsze książki „Pizgacza” z Trylogii Hell: „Start a Fire. Runda pierwsza” i „Start a Fire. Runda druga”

Książki Herytiery – plątanina gorących uczuć

Czytelniczki i czytelnicy lubią książki Herytiery „Pizgacz” za to, że odnajdują w nich wielkie emocje i namiętności, które targają bohaterami. W jednym z wywiadów autorka powiedziała, że „Start a Fire” to opowieść o miłości i nienawiści: „[Książka ta] Tak naprawdę mówi o obu tych uczuciach. Mówi o nienawiści, żalu i problemach w komunikacji. Ale mówi też o miłości”. Tytuły kolejnych książek, nawiązujące do piekła i żaru, także zapowiadają opowieści wrzące od emocji.

Katarzyna Barlińska prywatnie

W realnym życiu P.S. Herytiera jest studentką Uniwersytetu Wrocławskiego, studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną. Ma ulubionego psa i kocha swoje miasto, jednak poza tym zdradza niewiele szczegółów ze swojego życia.

 

więcej
Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Seria
Wydawnictwo
Cena

P.S. Heryteria „Pizgacz" - książki

  • Start a fire. Runda pierwsza (2022)
  • Start a fire. Runda druga (2022)