Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Sprzedawca
  • więcej

Manga Nagatoro

Nie drocz się ze mną Nagatoro! jest mangą autorstwa Nanashiego, znanego także pod pseudonimem 774. Reprezentuje ona gatunek shonen. W Polsce licencję na jej wydawanie zakupiło Studio JG i ukazuje się w naszym kraju od 2021 roku. Na podstawie komiksu, studio Telecom Animation Film wyprodukowało anime, które przyniosło serii grono nowych fanów.

Naoto Hachiouji poznaje Nagatoro

Naoto Hachiouji to nieśmiały, introwertyczny uczeń drugiej klasy liceum, który w wolnym czasie rysuje mangi. Przypadkowo na jedną z jego prac natrafia rok młodsza Hayase Nagatoro i obiera sobie chłopaka "za cel". Nazywa go „senpai” (zwrot grzecznościowy, oznacza osoba bardziej doświadczona). Nieustannie dokucza Naoto z powodu jego osobowości i zainteresowań otaku, a nawet doprowadza do płaczu. Jednak kiedy Nagatoro naciska, aby stał się bardziej asertywny, chłopak powoli zakochuje się w niej. Zaczyna angażować się w życie dziewczyny, poznaje jej przyjaciółki - z pozoru przerażające i płytkie licealistki. Pierwsze wrażenie bywa jednak mylne. Gamo, Yosshii i Sakura, gdy dostrzegają zauroczenie senpai'a, starają się zbliżyć dwójkę do siebie.

Nie drocz się ze mną Nagatoro! to komediowo-romantyczna opowieść o zmaganiach głównego bohatera, starającego się przetrwać liceum i zdobyć serce wybranki.

Różnorodność gatunku shonen

Shonen to gatunek japońskich komiksów przeznaczonych głównie dla chłopców. Akcja rozgrywa się w nich najczęściej wokół bitew z motywami silnych bohaterów, robotów i transformacji. W przypadku Nie drocz się ze mną Nagatoro!, to także historie o miłości, opisywane z punktu widzenia chłopaka, co odróżnia je od shojo-mangi. 

W naszej ofercie dostępne są wszystkie dotychczas przetłumaczone tomy serii Nie drocz się ze mną Nagatoro!. Zobacz co przygotowaliśmy i wybierz mangę dla siebie!

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Komiksy i manga – najczęściej zadawane pytania